IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Гешев поема случая с катастрофата, в която загина Милен Цветков


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

165
истина е
преди 5 години
Харесвам 32 Не харесвам 1
Не вярвам на пачав-рите на Боко !!Мафията е обсебила територията !
отговор Сигнализирай
164
К.Д
преди 5 години
Харесвам 41 Не харесвам 6
Нормално е с убиство, което е държавна поръчка, да се заеме главният прокурор. Функцията му е да замаже всичко това и да не се стигне до никъде с разследването.Убийството на М.Цветков е държавна поръчка.
отговор Сигнализирай
163
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
До АнонименКрумовите закони, някак си ми изглеждат все по-атрактивни...
отговор Сигнализирай
162
Гошо...Тъпото
преди 5 години
Харесвам 32 Не харесвам 5
Много добре...изпипана работа.Милен го...няма да диша въфф вратлето на...вожда,някво лапе...случайно е дало...газз до дупка на домашния БТР,преди да го ботуряса зашематено милото от...дрогичка:ще разследва...герберист.Това ако не е...изпипана работа,ченгеджийска,здраве му кажи.
отговор Сигнализирай
161
179
преди 5 години
Харесвам 34 Не харесвам 5
Вчера гледам документален филм в нета за Американският затвор във Индиана. Затвора е един от най-модерните и строго охранявани в Сащ. Повечете затворници там са със над 50 годишни присъди. 12 от тях чакат леталната инжекция. 1 от тях заради отвличане на 2 *** души без да ги убива са му дали 80 години затвор. От 77 година е там. Друг пък защото е убил полицай чака смъртна присъда. Мисълта ми е ,че в България се случват зверски престъпления а много хора остават безнаказани.
отговор Сигнализирай
160
Поручик Ржевски
преди 5 години
Харесвам 35 Не харесвам 4
Дрогиран младеж с жип се тряска в спряла за ляв завой кола. Много сложен и заплетен случай, не само главния прокурор, но и главния пожарникар трябва да се намесят. Може и малко помощ от ФБР.
отговор Сигнализирай
159
ще
преди 5 години
Харесвам 61 Не харесвам 10
А имуществото на мис дупе от Барселона кога?
отговор Сигнализирай
158
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 51 Не харесвам 9
Сега цялото герберско войнство ще излезе да се обеснява, че майка му и баща му не са техни хора.
отговор Сигнализирай
157
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 25 Не харесвам 8
Детето съжелява и повеченяма да прави така, бъдете християни и го освободете.
отговор Сигнализирай
156
айде
преди 5 години
Харесвам 21 Не харесвам 15
ей Гешев смешен , кво ще разледваш бе, я вендага марш в ***
отговор Сигнализирай
Новини