IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

След косовете хиляди мъртви риби в Арканзас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

69
USAнедолюбец
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Скоро всичко ще се разбере-или HAARP ще се изяви из Европа или правителствата ще преразгледат законите за ГМО и ще ги разрешат.Нашето ще е сред първите предполагам - е то не е наше ама за такова минава.
отговор Сигнализирай
68
бау
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
67
знаещ
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Най-големия замърсител на околната среда, бачовци, не са САЩ, а Китай. И човек трябва наистина да е *** като троЗкот, за да не го знае. :)
отговор Сигнализирай
66
Редактори без мозък
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Tова не бих го отрекъл САЩ са доста тупи и ГМО е една много лоша идея,но да не заберавяме че целият Съвет на Европа все още е против това , а и последно няма лида си изберете теория ГМО,магнитни полета,Извънземни,времеви дупки,наказанив от господ... нека да не забравяме как Библията беше така да се изразя разкостена и всяко едно събитие беше свързано с реално минало събитие и не забравяите че тази книга не е пророчество... все пак :)
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
САЩ - най-големият замърсител на околната среда.
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Американското посолство в Париж е посъветвало Вашингтон да започне търговска война срещу всяка страна членка на Европейския съюз, която се противопоставя на навлизането на генномодифицираните култури. Това сочи нов документ на WikiLeaks, публикуван от британския вестник "Гардиън".В отговор на решението на Франция да забрани генномодифицираната царевица Монсанто в края на 2007 г. американският посланик Крег Стейпълтън поискал от Вашингтон да накаже ЕС и особено онези страни, които не подкрепят използването на ГМО. Стейпълтън е приятел и бизнес партньор на предишния американски президент Джордж Буш, пише в. Гардиън.Освен това мисията на САЩ в Париж е препоръчала на правителството да изготви списък на държавите от ЕС, противопоставящи се на ГМО, срещу които да бъдат предприети необходимите мерки.От други грами, разпространени от WikiLeaks, става ясно, че американските дипломати по целия свят са настоявали генномодифицираните култури да бъдат приети като стратегически държавен и търговски императив.Поради факта, че много католически епископи в развиващите се страни ожесточено се противопоставяли на спорните култури, САЩ прилагали особен натиск върху съветниците на папата.Според документ на американското посолство във Ватикана Вашингтон смятал, че папата до голяма степен подкрепя ГМО след продължително лобиране на негови високопоставени съветници. В същата грама обаче се изразява съжаление от факта, че главата на Римокатолическата църква все още не е изказал тази своя позиция.От разпространената от WikiLeaks кореспонденция става ясно също, че Испания и САЩ са работели в тясно сътрудничество, за да убедят ЕС да не затяга законите за ГМО. "Ако Испания падне, останалата част от Европа ще я последва", се казва в един от документите.
отговор Сигнализирай
63
Редактори без мозък
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Баба Ванга Бог да я прости!Но да помниш да е казвала че идва края на света?...е да не бих казал че съм я срещал някога а и когато е починала не съм бил в зряла възраст,но дори и сега можеш да чуеш от най-близките й хора включае и известни хора като Нешка Робева , които казват че думите които й се преписват от вестници и книги(Стандарт,Днес и тнт) са пълни измислици и не отговарят на действителността!Точно обратното,казват че тя никога не е казвала такива неща и дори е предидила по-добри дни :)
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
61
Баце
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Като ***, на който му е обяснено, ще рекна, че случаят с шараните и онзи отпреди няколко години в Chesapeake Bay (за агресивния първак, превръщаш се от фито- във всеядно зоо-, вследствие замърсяванията от ***- и птицефермите нацвъкани покрай залива и нагоре по течението на вливащите се в него реки) НЯМАТ НИЩО ОБЩО! По разбираеми причини. Само ще спомена, че цитирания в новината случай е за течащи води, а Havasu и Chesapeake са стоящи! Т.е. изцяло различни екосистеми и т.н.
отговор Сигнализирай
60
Click
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ptici sa umreli,ne pcheli
отговор Сигнализирай
Новини