IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Провокации на гей парада във Варшава


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

73
Тодоров
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
В нормалните страни на хората не им прави впечатление от гей паради и подобни. Хората знаят че гейове има във всички свери на живота. Тука нашите пръдльовци тръгнали да се пенят под оправданието че се безпокояли как ще израснат децата. А не се ли безпокоити от грозните силиконови чалгарки които развяват *** по телевизията и билбордове? Малки момичета на по 12-13 години вече им подражават и плануват силикон.
отговор Сигнализирай
72
ьььь
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
Престанете с тея паради. Като сте обратни НЯМАТЕ НИКАКВО ПРАВО да го "навирате" в очите на хората. ;) И те няма защо да ви приемат. Да си ви приемат вашите си родители.
отговор Сигнализирай
71
.....
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Знаете ли какво мислят турците за обратните? Че това е болест на душата. Бог е създал мъжа и жената. Не мъж с мъж, или жена с жена. ;) Всичко друго се приема за извратено.
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Ромелито пък взема по два боджака в задния двор
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
999 разлабената ти халка ти пречи да осмисляш фактите! 70% приблизително са мъжете в парламента, останалите са жени. Е всички до един ли са ******енгели! Ай малко спри да мислиш за седалката си, пък тогаз драсни нещо поне отчасти осмислено...
отговор Сигнализирай
68
Тодоров
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Няма нищо по-страшно да си неграмотен като Попов от коментар 67.
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
аз съм един голям гей и искам един истински мъж да ми скъса геврека
отговор Сигнализирай
66
999
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Всие на други теми ви се карам тука - сега и на тази да ви се скарам ! Евала на 74 - много правилно си се изразил!Що се отнася за някои по долу ще замълча... Писали са някои ***? Препоръка за всички амсалаци - прочетете учебника по психопаталогия за първокурсници, за да придобиете по ясна представа за термините които употребявате!!!Що се отнася до ****расите... Само в нашия парламент са 70%.Що гласувате за тях бе,като толкова ги мразите?????????
отговор Сигнализирай
65
ФАШИСТ
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
да са им наврели по една ,та три краставици
отговор Сигнализирай
64
ЗМЕЙ ГОРЯНИН
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Защо е тая неприязън към гейовете ли Сигурно е от атавизъм Защото ако днес се роди последното бебе то след сто години на планетата Земя няма да има никакви ХОРА
отговор Сигнализирай
Новини