IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Сирийски бежанец: В България е ужасно, просто не се живее!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

185
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 35 Не харесвам 0
Добре дошли в България!Така живеем ние българите- просто не живеем, а вегетираме!
отговор Сигнализирай
184
Невен
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Хора, да няма бъг във форума, докато гледам едни номера за коментари, те се сменят и става някакво объркване. Предишния 197, сега вече е 195. ***, да не триете коментари, че постоянно се сменя номерацията. Поне ги оставяйте празни, че настава хаос?
отговор Сигнализирай
183
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
Че кой ги е канил?? Да си вървят и без тях едва се оправяме.А и кой е казал,че трябва да сме гостоприемни към всякаква ***.Аз съм гостоприемен само към себеподобни.
отговор Сигнализирай
182
Невен
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
До 197. Грешиш, статията не е провокация, а реалност. И не съм мишена аз, а цялата държава. Родината ми е мила да, но и ги съжалявам тези хора, че изобщо ги пускаме при нас. Страна със застаряващо население, най-ниски доходи, най-висока безработица, най-много неграмотни и без иконимика. Реалността показва, че тези хора могат да живеят при нас само и единствено зле, а за интеграция зор. *** поне български говорят и пак едвам си намират работа, а един който знае само арабски за какво ти е?
отговор Сигнализирай
181
До 180
преди 11 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Егати (с извинение) визшето! Там където си учил, не ви ли обясняваха, как се пише на правилен български език?
отговор Сигнализирай
180
До 193
преди 11 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Еми аз ще ти кажа, какво да кажем ние! Ще ти кажа, че в такива като теб статията намира търсената мишена. Точно това и цели статията, провокация и съответни реакции, да се пооплачем (отново), колко ни било зле в страната. От другата страна пък не искате бежанци да влизат в "милата ни родина", защото тя си била наша. Противоречие!? ДА! А сега се замислете и решете, какво искате най-после!
отговор Сигнализирай
179
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Po-dobre da ne saidvali.Do kolkoto znamizdrujkata naedin bejanece e kum 1050lv.Kolko hora v BG vzimat tezi pari!
отговор Сигнализирай
178
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Слабо правителство...
отговор Сигнализирай
177
Невен
преди 11 години
Харесвам 46 Не харесвам 0
Не се хващайте за коментара на сириеца. Браво на момчето, с такава реклама дано секне притока към нас. Помислете обаче как се гаврят с нас от Е.С. и как ни залъгва правителството. Дават ни 6 млн евро да се справим с проблема. Алооо ... за 10 хил души това прави по 600 евро (с тези пари трябва да се храни, интегрира, учи и да живее неопределено дълго на социални ..). Ами да им дадем ние на Германия 10000 чужденци и 6 млн евро и те да се оправят и лукс да създадат и да ги интегрират.
отговор Сигнализирай
176
ХА ХА
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
ХА ХА , ТОЗИ Е ОТКРИЛ ТОПЛАТА ВОДА
отговор Сигнализирай
Новини