BGONAIR Live

Горките! Гърците станали бедни като... българите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
л
преди 9 години
Харесвам 17 Не харесвам 32
Като истински българин не съм тъжен че сме зле и че сме бедни, а се радвам че има и други който са зле. :)
отговор Сигнализирай
Новини