IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Швеция връща задължителната военна служба


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Anq
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
В Норвегия въведоха задължително военно и за момичетата след гимназия, защото повечето са разпасани, безотговорни, мързеливи и не стават за работа и семейство.
отговор Сигнализирай
28
до № 24
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
Онзи нещо си в грешка когато имахме армия народа нямаше проблем с работата и храната си така,че я вЕрно питай дЕдо си за какво идва реч.
отговор Сигнализирай
27
Anq
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 6
Не заплаха от Русия, а от мюсулманите,които са 43% от населението на Швеция. Цари страх в населението. Руснаците никога не са ги нападали.
отговор Сигнализирай
26
До Българина
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
И какви коментари чакаш:-):-):-)Радваш се, че този и онзи връщат или си увеличават армията:-):-):-):-)само може да им се възхищаваш на държавите с армиии:-):-):-)Ако тръгнат да върнат казармата в България и другите малко на брой останало в България ще избяга някъде си...Хареса ли ти коментара който чакаш:-)
отговор Сигнализирай
25
смЕх
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
до 7 ЦиникТо само ,ако се ду.пят добре ,ама да не започнат да викат аллах акбар ,че тогава викингите ще я втасат .
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
Абе, важното е да не върнат АББА.
отговор Сигнализирай
23
Max
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Браво!!!! Имаш крава пиеш мляко.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 25 Не харесвам 6
Кой народ иска казарма бе? Ти и дядоти ли? Аз неискам да плащам такъв разход. Това да не ти е комунизма? Целия ресурс да отива за казарма и милиция. Всичко друго гладно и на тъмно.
отговор Сигнализирай
21
факт
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
До Анонимен 18 и 19Клишета и лъжи ..
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 14
Народа иска връща не на казармата, защо правителството спи чакат да ни окупират ли???
отговор Сигнализирай
Новини