IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Смъртно наказание в Турция? Край на преговорите за ЕС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
До САМО ПИТАМВ ТУРЦИЯ ИМА ЛИ ГЕЙ ПАРАДИ?______________________В Истанбул има ежегоден. При това е един от най-големите в Европа...Ако не вярваш, може да провериш. В нета има информация.
отговор Сигнализирай
25
до 27 Европеец
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Да се случи на твой близък пък после ще те видя каква евроатлантическа песен ще запееш. А, може би ще поздравиш убиеца толерантно, така по евроатлантически, ще му поднесеш цветя у бонбони.
отговор Сигнализирай
24
Европеец
преди 8 години
Харесвам 10 Не харесвам 14
1. Смъртното наказание нищо не променя т.е. престъпността не намалява. Смъртното наказание може само да послужи за отмъщение /типично за пъвосиналните и примитивни общества/. Това, че си го разбрал те определя да като по-цивилизован. Връщането му е серьозна крачка назад. 2. Турците нямат място в Европа - това са хора с друга култура и религия и не зачитат и не разбират християството и европейският начин на живот.
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
До САМО ПИТАМ12 Това е един от християнските ценности има и др
отговор Сигнализирай
22
турчин
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
До KING OF KINGSТи пак като българин и християнин с каква военна техника се разполагаш че се обаждаш.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Турция не иска, не разбрахте ли? Ако стане членка ще трябва да се навежда като нас на Брюксел.
отговор Сигнализирай
20
българин
преди 8 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
в САЩ като има смъртно наказание и като не са в ЕС да не са зле?Кой командва ЕС и останалия свят?
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 22
Един ден Турция отново ще е велика и ще командва Европа.Но този ден няма да е много скоро.
отговор Сигнализирай
18
KING OF KINGS
преди 8 години
Харесвам 18 Не харесвам 19
турция трябва да бъде отстранена и от НАТО! НАТО е само за християнски държави!!!
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 16 Не харесвам 20
Ще ги приемат, колкото ги приеха и досега. Мястото на Турция е в Азия, а в Константинопол ще бият камбани и Византия ще се възроди.
отговор Сигнализирай
Новини