IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

16-годишната германка от ИД проплака: Искам вкъщи!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
анонимен
преди 7 години
Харесвам 67 Не харесвам 0
Как е излязла от Германия, като е непълнолетна?!
отговор Сигнализирай
7
ГАДОРЯН
преди 7 години
Харесвам 60 Не харесвам 1
Момичето е швабка приела исляма. Религията на мира има невероятното свойство да промие мозъка. Очевидно човешкият мозък не е чак толкова съвършен щом може да му се влияе от такива помии като религиите. Изкуственият интелект никога не би позволил това. А той ще бъде създаден и то съвсем скоро.
отговор Сигнализирай
6
СССР
преди 7 години
Харесвам 47 Не харесвам 2
Те обърнаха палачинката вече, ама за таковано дупе цяр няма. Лека-полека се прокрадват мнения, че 2015 беше грешка приемането на 1 милион пещерни хора, но много късно... Орбан обаче остана непреклонен и спечели, а комсомолката скоро ще я изпращат да си ходи. ... с камъни!!!
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 30 Не харесвам 1
Ако беше момче да е мъртва до сега. Терористът си е терорист.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 56 Не харесвам 2
Нека си стоят там тия. Кой таковал, таковал. Нека си стоят там на хубавия живот.
отговор Сигнализирай
3
пораснал
преди 7 години
Харесвам 70 Не харесвам 0
Глупаво и наивно , та чак дрънка. Дали са и урок за цял живот.На тази възраст се ходи на училище , а не авантюризъм с извергите от И.Д.
отговор Сигнализирай
2
Кочо
преди 7 години
Харесвам 88 Не харесвам 8
Супер дезориентирани сте тук, тази си е чиста германка, тя не е с близко-източен произход. Тези, присъединилите се към ИД са в 90% от случаите съвсем обикновени Германци от ниските слоеве. Линда Венцел, никога не е била мюсли, тя е лигава тинейджърка с лошо възпитание, което е довело до тази простотия.
отговор Сигнализирай
1
Мосю Густав
преди 7 години
Харесвам 71 Не харесвам 2
Нормално е да иска обратно в Германия - Исляма вече е там...
отговор Сигнализирай
Новини