IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Равносметката: Три руски мисии – под контрола на САЩ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
Re Re Факт
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Нали БГ пресата се скъса да пише за команден център.Кво прай Координационен център до Пирогов, а?!При една война се атакуват, командни, координационни центрове, и чак догава физически оръжия.А сега кажете какви оръжия има на територията на БГ, а?!Знаете ли, не!!!Някой пита ли България дали иска да е член на НАТО?Защо три развити държави не са членки на НАТО в Европа.А БГ се набута между шамарите. Кога в историята на БГ не се е знаело, какви оръжия има на територията ни?Кога?! Васали сме
отговор Сигнализирай
41
Ганчо
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Американците май се изсилват да се сражават на два фронта. Трудна и непосилна работа за тях. В момента най-тежкия им проблем е Пхенян. Тези не ги е страх от нищо и току виж гръмнали американците. Относно руснаците - подценявате ги. Те имат всичко за разлика от останалите. Страна голяма, много ресурси и преди всичко шовинизъм. За тях Русия е всичко. А някой от пишещите по-долу май никога не са видели Русия от близо. Доста злоба от слаби и доста ограничени хорица, с ограничен мироглед.
отговор Сигнализирай
40
Факт
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
САЩ ще продължават да ескалират конфликта,защото изпадат в цайтнот.Следващата стъпка ще е конфискуването на руски имоти и финанси,вкл. на частни лица,под предлог,че са свързани с властта в Русия.Последната стъпка ще е изключване на Русия от системата СУИФТ,т.е. пълна блокада.Излишно е да казваме,че всичко това е абсолютно незаконно-САЩ така или иначе не признават международното право.Какво ще направи Русия?Ще се помъчи да успокои положението,докато проектът "Статус" стане напълно функционален.
отговор Сигнализирай
39
руски трол
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 14
Аз обичам Русия и се радвам че в СССР са избили над 100 хиляди бесарабски и таврийски българи през мирно време.
отговор Сигнализирай
38
През това време
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Дания създава закон забраняващ Северен Поток 2.Честито.
отговор Сигнализирай
37
амер.трол
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
не бе аз обчиам БГ ама за $$$я продвам като се рафвам че САЩ са убивали моя народ с бомдандировки над София преди 50г.
отговор Сигнализирай
36
През това време
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 12
Полша обмисля да поиска репарации от Русия за ВСВ.
отговор Сигнализирай
35
руски трол
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 12
още 1000 коментара срещу България и ще изкарам рубли за водка. В краен случай ще пия обичайното - лосион.
отговор Сигнализирай
34
амер.трол
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
ох че тема след още поне 5 коментара против Русия и България ще изкарам отще доларии
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 11
До Re:Факт.......Имаме си бази и команден център на НАТО, пардон САЩ до Пирогов - официалнРусофилите се скъсахте да лъжете. Командните центрове не се строят в центъра на столиците. това, което наричаш команден център е КООРДИНАЦИОНЕН център и няма нищо общо с КОМАНДЕН център!
отговор Сигнализирай
Новини