IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Демонстрация в Москва навръх рождения ден на Путин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

97
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
От опозицията са му направили подарък на човека - сами са отишли да ги понабият малко ;)-
отговор Сигнализирай
96
haha
преди 8 години
Харесвам 34 Не харесвам 2
Ихаааа... 700 души*********************Полицаите и те са включени в тая бройка. Направо се тресе режима в Москва при тия масови протести. хахахах
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Съвета е тяхната полиция да почне да си върши работата квто тази в Испания, САЩ и тн. *** се изрива от улиците и толкова.
отговор Сигнализирай
94
Путин да живее .
преди 8 години
Харесвам 26 Не харесвам 0
Приличат на протестите пред парламента, когато Бойко Борисов Суджука не беше във властта и плащаше на протестиращите една година да пречат на депутатите да работят .Пеевски се беше заканил да вкара в затвора всички наркопласьори работещи за ГЕРБ .Уплашиха се....Сега дават европоръчки на Пеевски да си кротува.Всички да имат парче от баницата, а народа да у.мира в бедност.
отговор Сигнализирай
93
Стамат
преди 8 години
Харесвам 30 Не харесвам 5
Честит Рожден Ден на Путин.А тези... протестанти да си...
отговор Сигнализирай
92
червен селянин
преди 8 години
Харесвам 22 Не харесвам 7
Платена кампания с пари на Сорос, която ще забави, но няма да спре процеса на обединяване на България с Русия и възстановяването на комунизма у нас като официален строй.Ленин, Сталин, Путин и Корнелия Нинова !!!
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 28
До Калеко АлекоНаправи ми впечатление, че нашите *** също са в празнично настроение, окрилени от светлия празник на Вожда си !бе не е лесно да си путинопитек! Правоверния путинопитек като види снимка на Вожда и по навик ближе монитора отзад, ама там бие ток :)))
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 32 Не харесвам 2
Работата е сериозна... 700 човека...
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Много бре 70 души на протест от 11 милионна Москва.
отговор Сигнализирай
88
PLATENO OT USA
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
DO BG GOVEDARNIKA MUUUU
отговор Сигнализирай
Новини