IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Верний – новият другар на Путин, подарък от Туркменистан


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 6
На тоя варвaрин, поне някой, да му беше казал, как се държи куче!
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 21
До Анонимен 5абе какъв "мъж" е путин брееееееееееее? 162 см с 5 см ***?!?!!?!? и относно "алабая": по-тъпо и по-агресивно куче трудно ще намерите. "Перфектен" подарък за Путин!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 15
До ХА-ХА-ХА !""А, на Обонго му подаряваха банани, докато беше президент. :)""А на тебе ви вибратор............ размер 46 с "феромон " руска партенка:))И за "ракош" бояриник с баничка!!
отговор Сигнализирай
6
ХА-ХА-ХА !
преди 7 години
Харесвам 35 Не харесвам 9
Хубав подарък. Хубаво кученце. Браво !А, на Обонго му подаряваха банани, докато беше президент. :)
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 25 Не харесвам 7
Даже и в предпочитанията към кучетата Путин е мъж! Българско овчарско куче, акита ину и алабай! Все благородни, силни кучета, смели, бойци! Вижте жалките любимци на американските президенти и сравнявайте! Между човека и кучето съществува духовна връзка, това потвърждават всички, имали удоволствието да другаруват с кучета.За алабая. Невероятно силно и смело куче, когато се появят вълци, тюркмените изпращат глутница алабай и даже някой да не се върне, областта и очистена от сивите!
отговор Сигнализирай
4
серийжа
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 24
Ако България не беше се присъединила към ЕС а беше останала верно куче на руснаците,сега българския народ щеше да живея богато и щастливо като туркменистанците.Щяхме да сме в един съюз,да си ходим на гости и заедно да се молим на Алах.Ама се прецакоха нещата.*** нищо,Алах ще ни спаси.
отговор Сигнализирай
3
мдааа
преди 7 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Спомням си, че преди години Бокича и той му подари кученце, пък после отношенията нещо се сгом нясаха...
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 14 Не харесвам 28
Това са не просто "зли" ... това са оцапани до лактите в кръв УПЛАШЕНИ за кожата си, крадливи диктаторчета.Но българския селянин ги харесва, защото българския селянин по-принцип харесва мръсното, долното и жестокото.
отговор Сигнализирай
1
анонимка
преди 7 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
***, как е вдигнал кучето тоя първия... знаеш, че си зъл, когато пред теб Путин е като мила и добра душичка!
отговор Сигнализирай
Новини