IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Русия и Турция - брак по любов или брак по сметка?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
балама
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Баце, шиптърите, арнаутите, турците, арабите, азербайджанците... "партньори" или група.
отговор Сигнализирай
23
През 20ти век
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Русия е помагала много на Турция. На паметника до Ататюрк са Фрунзе и Ворошилов.Официално са му били съветници, а неофициално гърците на Венизелос са разбити от армията на Фрунзе, която изчезва мистериозно от Туркестанския фронт през 1924г и се появява край Анкара, като само са си свалили петолъчките от будьоновките. На архивните снимки могат да се видят " въстаниците" на Ататюрк накичени с "будьоновки". И на нас са ни попречили да вземем Цариград есента на 1912г.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
Ако Путин роди, значи е брак по любов !
отговор Сигнализирай
21
Руснак
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
До Рашките"Съвсем безкористно асвабадиха 1/4 от Сирия"Продолжаваш да държиш нас за ***? ДавАй бе!
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 26
Русия и Турция са най-мракобесните империи на стария свят. Най-добре би било взаимно да се анихилират. Британците са воювали с 90 процента от другите държави, но навсякъде където са стъпвали са създавали инфраструктура, култура и просперитет. А Русия и Турция винаги само са докарвали мизерия и тирания над покорените народи.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Брака е по Сметка. Кой ще му купува самолетчетата и С 400.
отговор Сигнализирай
18
баба мара
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
на султана тежи свалянето на руския самолет и убийството на посланика турцияне трябва да го забравя нито за миг за сега е сътрудничество по сметка но докогаще видим в бъдеще
отговор Сигнализирай
17
Q
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
САЩ още не могат да си простят как Путин им развали преврат с Гюлен в Турция,но и Ердоган не щабравя за неуспешният преврат на Фашингтон.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
То се не знае дали е по любов или по сметка, ама по-интересното е кой ще е мъжът и кой жената в този брак.
отговор Сигнализирай
15
тя
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Брака по сметка е винаги по- дългосрочен !
отговор Сигнализирай
Новини