IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Вучич си вярва: Безмислените протести срещу мен се провалиха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 2
опит за цветна революция в Белград и Сърбия..............в Украйна му казват Майдан.................... но това си е опит преврат, пуч и незаконно вземане на властта!!!
отговор Сигнализирай
14
yog
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
..от *** по-*** статийка, което нищо не казва
отговор Сигнализирай
13
Винету е безсмъртен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 1
И ние протестирахме срещу Толупа, Борисов 1,2 и 3.Накрая го свалихме от власт,но той пак се върна на бял кон.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 1
Да се маха за да дойде някой реално про-Руски насроен политик там!
отговор Сигнализирай
11
Бай Хой
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 5
Още със "си вярва" се разбира, че статията е превод от хамерикански и обслужва хамериканската лайнотия.
отговор Сигнализирай
10
Срам сте, бе!
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 0
БЕЗМИСЛЕНИТЕ ??? Вие сериозно ли? хахахаха Сега всичко живо журналист или учител става. Човек да го е страх да си пусне децата на училище. Жива жаля сте! Неграмотници.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 1
Ходжата на Каварна ислямизира малките ромчета. Някой да обърне внимание. Цели тумби малолетни роми се събират да бъдат фанатизирани в Каварненската джамия.
отговор Сигнализирай
8
Зозо
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 4
На Вучков са му запазили място в комуналката в Мордор. Точно до Асад :)))))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
7
клоун
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 3
много тъжен *** доближава се то асад и фамилията му по управление и за жалост може би ще наеме другото крило на блока в москва.Корупцията му убива ежедневно и разпродаде всичко на китай и е куче в краката на господаря му в кремъл.Обсолютен надмогнал се селски тарикат.с фалшиви избори тип съветски върна страната от там където Тито 50 години бягаше и успя да държи чебурашките далеч.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 6
опит за оранжава революция в Белград...................дали ще мине , в Украйна-мина номера, в Беларус-не.
отговор Сигнализирай
Новини