IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Талибаните отказаха да върнат оръжия на САЩ за милиарди


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
Христо Христов
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонимен/15 "Ами талибаните в Сирия??" - в Сирия са борци за свобода и демокрация и са приятели на Израел и САЩ. Даже Борисов ги беше поканил в Правец на организационни семинари и лекции бучение, а шефът на НАТО им подари компютри и автомобили били.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Пак фалшиви новини. Напротив не са му отказали, а му казаха, че няма проблем да му върнат непотребната техника само ако съживи убитите от американците 45 000 цивилни афганистанци. Не знам до къде е стигнала медицината в САЩ, но щом бил Гейтс може да продава фалшиви ваксини за милиарди, все може да скалъпи 45 000 вуду кукли наместо афаганистанците.
отговор Сигнализирай
24
Кутузов
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
До: анонименАбе,ще ви порнат демократичнитедупета, това е ясно.Ние ще помагаме!
отговор Сигнализирай
23
Путин
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: До 16Да,те затова приеха руски и ирански военни на парада!
отговор Сигнализирай
22
Пасъм я бе
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Ще го дадат на руснаците!
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 11
Пак ще ги избомбят и ще върнат, че и с лихвите. :)
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Режимът на талибаните в Афганистан обяви голям успех в дигитализацията на личните карти на своите поданици. Електронните лични карти или "Е-Тескерета" са издадени на над 15 милиона души от общо 44-милионното население на страната. "E-Tazkira е дигиталната версия на националната лична карта на Афганистан. Тя е предпочитана от потребителите, тъй като се счита за по-сигурна и лесна за ползване.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Какво неочаквано развитие
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
17
До 16
преди 4 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 8
До: анонимен.... Американците нищо не правят случайно, всичко е пресметнато до последният детайл и с един куршум не два ами няколко заека, той е американската политика. Тъй, че явно са искали талибаните да имат яко оборудване. Явно ще ги позват за нещо в най-скоро време. Случайно можеш да срещнеш някой на улицата, но случайно да оставят оръжия за 7 милиарда....ъъ ъъ ъъ
отговор Сигнализирай
Новини