IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Тръмп даде да се разбере, че е готов да изостави съюзниците си и да бъде приятел с Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

90
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
Нека либералният плач да почне сега! Има да подсмърчате и да закусвата демократични сАполи още 3х4 години.......
отговор Сигнализирай
89
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
Всичко което говореха от началото на СВО в шоуто на Соловьов и по другите руски политически предавания се случи. И нищо от това което казваха западните и българските демократични медии не се случи, всичко беше лъжа.
отговор Сигнализирай
88
Е, да ама...
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
Не ми звучи реална тази статия. Няма американец, който да зареже Европа за да се захване с Русия. Това е генетично невъзможно.
отговор Сигнализирай
87
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Русия е икономическа плюнка. Има рубли колкото д азахранва копейките в България.
отговор Сигнализирай
86
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Тръмп беше принуден да действа така. Иначе щеше да претърпи позорен провал в Украйна. Реално Украйна не е толкова важна за САЩ, но това щеше да бъде стратегическо поражение в политически план след 20 години наливане на пари в Украйна и всичко щеше да загуби. А сега ще се разбере с Путин, ще получи Нобелова награда за мир, САЩ ще си върнат парите по един или друг начин, а ЕС ще се развали, от което имат интерес и САЩ и Русия.
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Европа е икономическо и военно джудженце пред Тръмп, Путин и другарите Си и Ун. Да се знае!
отговор Сигнализирай
84
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Явно Русия му предлага повече отколкото 'съюзниците' т.е. използвачите.
отговор Сигнализирай
83
Карачанаков
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
Какво дал ве туй кукуригу по зле и от наш Киро, то не знае на кой свят се намира, надрусано ли е , Алцхаймер ли е би трябвало специалистите да се произнесат.
отговор Сигнализирай
82
Майора
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
САЩ нищо не ги интересува освен собственото им благо и интерес! На тяхна територия никога не се водила война!Затова не ме учудва че гледат само себе си и искат най доброто!
отговор Сигнализирай
81
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 9
Преклон пред украинската армия, която направи за смях многократно по-големия си противник.
отговор Сигнализирай
Новини