IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Русия готова за действия в отговор на плановете на ЕС за въоръжаване


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

166
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
Pъстът на рycката икономика изпpeвapи cтpaнитe oт Г-7
отговор Сигнализирай
165
Крундел
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
до 152 - то е ясно, че огромна част от ростр0лбригадата са или б0т-ове или разни на заплатка за тр0лене; проблемът не е те, проблемът е, че има много хора, които не могат да мислят и в резултат на това се увличат по пропагандата, която се лее неспирно, примерно: европа е слаба, нищо не прави - интересно тогава, защо всички руски олигарси драпат да се доберат до европа и да въртят бизнес с нея, а не са например в проспериращ китай, обаче заблудените дават "син екран" като ги питаш.
отговор Сигнализирай
164
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
До: анонимен154 Абе украинските просяци още ли не знаете в България,кое е форум кое медия, после що не ви се получава просията . Явно сте много слабоумни ,щом вярвате,че Украйна със САЩ нищо не успя да направи,а без САЩ ще успее.Е на всички е ясно,че няма да стане
отговор Сигнализирай
163
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Разликата е че ЕС има кинти, Русия няма. ЕС може да ди купи бързо най-добрите системи за отбрана. Русия се дави с малък залък като Украйна. През ВСВ само една Германия успя за няколко месеца да завладее половин Европа, а Русия за 3 години успя да се докопа до няколко селца. Айде да не се правят на голямата работа щото много говорят а налице нищо.
отговор Сигнализирай
162
До матадора
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 4
Пич имаш увреждания от това че те е блъснал бика !
отговор Сигнализирай
161
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
Еми то Русия хубаво е принудена да взема мерки, ама сегашните мерки дето ЕС взима, са защото Русия принуди ЕС да вземе мерки.
отговор Сигнализирай
160
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
Ако есента имаше усещане, че ситуация в ЕС може да се оправи, сега става ясно, че няма изход и старата система се разрушава.
отговор Сигнализирай
159
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
До: Алекса Точно руснака е на гoло д., чифте пищове!
отговор Сигнализирай
158
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 4
До: СутринтаКой експерт ? Една ракета метеор няма аналог, но е скъпа. Чалинджър 2 за разлика от абрамсите и леопардите оцелява по-добре. Но е скъп. А е скъп защото не се произвежда. Да казвам ли как руснята се спаси от санкции ?? Мина на военен режим. По немски модел от 1930та.
отговор Сигнализирай
157
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
Като имат кинти защо затварят заводите и населението обеднява.
отговор Сигнализирай
Новини