IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Оръжието на американските технологии застрашава Европа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 5
Русия винаги побеждава, руският народ е народ победител. Русия победи срещу цялата военна мощ на НАТО, цялата военна и финансова машина на най-богатите 52 страни в света. А българите се проявиха като страхливци и неблагодарници. Застанаха на страната на фашистите срещу Русия, която се жертва за да освободи България, и днес България съществува само и единствено благодарене на жертвата на руските войници които дадоха живота си за България.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
Без САЩ и без Русия половин Европа е нищо.
отговор Сигнализирай
43
Geri
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
Аз имам имунитет срещу африканското опитно поробващо оръжие.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Хитлер не беше спрян преди 70 години, Хитлер днес е навсякъде, днес цяла Европа 500 милиона европейци подкрепя Хитлер, и Хитлер сега в по-жив от всякога както 1939г. Разликата е само, че сега цяла Европа е в обсега на Орешник.
отговор Сигнализирай
41
Да
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Технологията на Ф-35 е открадната от СССР/Русия и техният Як-142.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 4
До: "Мога, що проблем ли е, че не се разплащам с карта лапе :)))" -- на село където си купуваш нелегални цигари немаш проблеми да си броиш стотинките. Аз харча по 5-600 лева на ден и не ходя с бананката на кръста!
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Тези двете цивилизаци САЩ и Раша, са се пръкнали в Европа, горкте те... :)))
отговор Сигнализирай
38
Факти
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Американското оръжие е слабо и старо,видяхме как в Украйна гори уж най модерното такова като кибрит, то се продава по света само под натиск и ракет.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Емиграцията никога не е обичала мястото от което е дошла. Когато бащите основатели, чиито ликове са изсечени на скалата в Кийстоун напускат Англия те бягат от Ада и отиват в Рая.
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
Има само две цивилизации в света които са дали уникален принос към световната култура, с нещо което другите не са дали - това са САЩ и Русия.
отговор Сигнализирай
Новини