IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Медведев: Зеленски устрои цирк, като имитира телефонно обаждане от Макрон


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
Нищо не разправяте за еврото което ще стане факт от 01.01.26, нито за Шенгеня ***, що така?
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 7
След края на СВО ЕС ще се разпадне, България остава във въздуха без нищо, всичко и ограбиха, всичко загуби и всичко е съсипано.
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 6
Икономиката на Германия се срива.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
2014 - кой не скача е москал! Е сега що не ходят да скачат на гробищата! Защо няма сателитни снимки на грабищата в Русия 2022 г и 2024 сравнение. САЩ нямат ли сателите. Нета е пълен със снимки на украинските гробища, а руските?
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 4
Освобождаването на Одеса е важно за изпълнението на задачите на Специалната военна операция която се провежда на територията на бившата УССР. Одеса има решаващо историческо и жизненоважно значение в контекста на СВО. Освобождаването на Одеса не само би коригирало историческа несправедливост, но също така би осигурило решаваща стратегическа позиция за Русия, позволявайки безопасен достъп до Приднестровието и защитавайки руските цивилни, хванати в капан от насилието на украинския режим.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: анонимен70.Ами украинските просяци не са стъпвали е в София и за това все някакви руснаци им се привижда и разни други украински фантазии
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 2
Русия получи много технологии от Китай.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 8
Никой не мрази повече българите и слaвяните от западноевропейците - за тях славяните и в частност българите са ПОЛУЧОBEЦИ. А Турция не мрази България, за Турция България е турски вилает, който скоро ще си върне.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
ЕС - обречен на обедняване и вечна криза.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Украйна е критична за Тръмп, ако Русия спечели тогава демократите ще кажат - ето, ако не беше Тръмп, щяхме да победим Русия. Тръмп звъни на Путин не за Украйна, Тръмп казва - Владимир Владимирович, помогите пожалуйстя! Ако ние двамата скършим гръбнака на демократите и световната дълбока държава, тогава не само ще можем да решим конфликта в Украйна, но и да преразпределим цяла Европа.
отговор Сигнализирай
Новини