IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Владимир Путин: Готов съм за преки мирни преговори с Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

139
Алоуу,
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 10
...руснаците са окупатори , а Путин ще бъде разследван за военни престъпления !
отговор Сигнализирай
138
Явно,
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 9
...яко е закъсал диктаторът от Кремъл , щом говори за примирие ! А неговото привирие го знаем ,...да му се предадат , че пак ще обстрелва болници и детски градини ! И дали ще отиде сам на преговори в Лондон , като трябва да бъде арестуван и преследван за военни престъпления !
отговор Сигнализирай
137
Влиза
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
И все по-навътре влиза... Аман от социално програмиране, налагане на гледни точки и манипулиране на обществото. Всичките две три статии на ден по Украйна са в същият дух - руснаците се окупатори, ***, убийци, ще отстъпват, ще се предават, ще капитулират, ще върнат всичко барабар с Крим на Украйна, и.т.н. безсмислено дрънкане. Лъха отвращение от работата ви, платени драскачи
отговор Сигнализирай
136
Реалист
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
"Според Киев това би било равносилно на капитулация" - то работата натам отива със стъпки бързи при това.
отговор Сигнализирай
135
Реалист
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
"Русия все още не е отстъпила от исканията си"- *** сериозно ли? Те побеждават, ама ще отстъпват?
отговор Сигнализирай
134
Мужик
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Готов е да пykнe и да се пресели в пъкъла за вечността, там където му е мястото.
отговор Сигнализирай
133
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 5
Поражение претърпя ти - харнтутника на USAID. Русия си върна регионите и от другата страна и Курилите. Остава да видим пълният крах на остатъка от бандерия и дали провала на майдана ще се окаже фатален за САЩ и ЕС във всяко отношение
отговор Сигнализирай
132
Дивака
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
Като чета *** отново са налазили форума.Явно Макрон за тях е по-велик от Дьо Гол,който заедно с Англия и Израел ден след предупреждението от Москва прекратиха агресията срещу Египет за завземане на Суецкия канал,а САЩ се дистанцираха.Англия и Франция са изостанали оръжейно оттогава в пъти спрямо Русия,а САЩ както винаги стане ли напечено ще се дистанцират с времето,но в Лондон ще имат обща декларация към Русия,а тя все ще е готова за мир,но при нейните условия.
отговор Сигнализирай
131
007
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 13
Украйна щяла да преговаря с Англия,Франция и САЩ!Това означава че войната продължава, докато стане каквото Русия иска.Воят под Луната да започне 9,8,7,6,5,4,3,2,1 СТАРТ!
отговор Сигнализирай
130
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 14
Ти си готов обаче третополовите демони от Европа искат война и това е.
отговор Сигнализирай
Новини