IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Зеленски: Споразумението със САЩ е равностойно


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Сега да ти обясня
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
До: анонименСАЩ е много абстрактно понятие. САЩ е набор от корпорации. Определена корпорация оглавявана от Лари Финк казва, че още преди 2014 година са в Украйна. На повечето корпорации в САЩ им трябва черно злато а не да кредитират голтаци. С кредитите се занимава Блек Рок.
отговор Сигнализирай
28
ШОК
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 8
Сега Зелето се заканва на Путин за 9ти Май на Червения Площад да пресъздаде кадри на живо от битките през втората световна война .Ще има укроподаръци с много дронове.Путин задължително ще трябва да е с каска,гостите също.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
Колонизаторско обаче им остават 50 % .Нашето злато например го копаят ,а за държавата има цял един процент .Представете си в какво е превърната държавата ни
отговор Сигнализирай
26
до 28
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Според Световния икономически форум е направил оценката-изчислява, че Украйна е в топ 10 на световните доставчици на минерални ресурси, като притежава около 5% от общото количество в света. Страната разполага с около 20 000 минерални находища, обхващащи 116 вида минерали, но преди пълномащабното нахлуване на Русия едва 3055 от тези находища, или 15%, са били активни. Киев контролира най-големите запаси от титан в Европа, които представляват 7% от световните запаси. Материалът се използва в аеро
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Путин успя да вкара САЩ в Украйна. Отне му 3 години , много жертви но успя. Американците ще го почерпят
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
По-скоро е колонизаторско.
отговор Сигнализирай
23
Абе
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
кой още се интересува от Зеленчук и плевели. Никой не ви чете тия статии.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Минералното богатство на Украйна се оценява на 11 трилиона долара. Но това е оценка, която вече не е реална понеже включва ДНР, ЛНР, Запорожка и Херсонска области. Над 60% от залежите се намират точно в тези области. И сега кое му е равностойното, бе? Или да си проветрява чекмеджето - Зеленски говори небивалици?
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 1
Зельо не ги ли харриза на боззавите иннглизи вече? Колко пъти ги продаде тия минерали?
отговор Сигнализирай
20
Петра
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Толупа и патриота Шкембе Войвода направиха сделката на века за разлика от Зеленски,уредиха ни дефектни изтребители Ф16.На единя крилете му били дефектни ,а другия прегрявал .
отговор Сигнализирай
Новини