BGONAIR Live

Мицкоски: Бих вписал в конституцията португалците и французите, но не и българите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

141
Оригиналният И
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
Т.нар. "македонци" са българските укропи !!!! Нагли, арогантни, лъжливи крадци на история !!!
отговор Сигнализирай
140
Ева Браун
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 1
Ами ти какъв си, да те попитаме? Измислихте си народност, да се смее светът. Продажно малоумно създание, не се знае как се е докопало до властта. След подобни изцепки ще видиш европарите само в съня си. То ЕС е пред края си, те пък бързат да оберат трохите...
отговор Сигнализирай
139
Паню Баирски
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 2
Какъв македонски език бе, папур смотан, вие нямате нито език, нито нация, нито държава. Не знаете откъде сте дошли, нито накъде отивате! Не ставате за нищо!
отговор Сигнализирай
138
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Европейско решение е и конпромис с неизвесни майка и баща или нещо подобно, неутрални и тн.
отговор Сигнализирай
137
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Пишете ги роми и дигайте вето.
отговор Сигнализирай
136
СТРАНДЖАТА
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 3
Може би трябва да впишем в българската Конституция рускините. Че са значителна част от населението по морето.
отговор Сигнализирай
135
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 2
Българите също биха вписали в Конституцията си испанците, французите, германците и руснаците АМА ОНИЯ НЕ ИСКААААТ! НЕ ИСКАТ И ДА ЧУЯТ ЗА БЪЛГАРИ И БЪЛГАРИЯ!
отговор Сигнализирай
134
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 7
НИКОЙ НЕ ИСКА ХИБРИДИТЕ СМЕС ОТ КОМУНИСТИ, МУТРИ, ЧАЛГАРИ, СЕКТАНТИ В КОНСТИТУЦИЯТА СИ.
отговор Сигнализирай
133
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 8
132
Елементарно Уотсън
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 1
Кремълски слуга - Московски.
отговор Сигнализирай
Новини