IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Българка е убита от бившия си мъж венецуелец близо до Рим


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Още една
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 1
Напуснала България и намерила "по-добър живот". Сега роднините ще скимтят за помощи да я докарат в "***".
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 1
Още една любителка на шоколада. Чифтосват се с индивиди с цвят вчерашно гyaнo, после "що стана така"?
отговор Сигнализирай
9
Джурналист
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 1
Простотията на една българка да се хване с венецуелец ( *** южноамериканец) , не може да служи за повод за новина ! Да си беше стояла в България и да се беше джуркала с българин.
отговор Сигнализирай
8
Бай Х
преди 1 ден
Харесвам 10 Не харесвам 2
Важно е че се оженила за чужденец. Това е мечтата на всяка българка . Защото българите биели
отговор Сигнализирай
7
Веселинъ7112136860
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 4
И се подгответе за това,за което нито ДНЕС,нито други вестници Ви съоб щават.Птеди малко актуализирах осведомеността си и научих,че Френското правителство,с подкрепата на Емануела Макрон ,се готви да наеме затворите в Източна Европа,за да ни връчи хиляди психари ,някои и доживотен и,за да се отърве от "багажа". Недобивотните,веднъж на свобода,ще останат в България. Мислете и действащите! Никакво съгласие с Френското правителство. Те си вкараха афро-криминалите,те да си ги затварят!
отговор Сигнализирай
6
00-11
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 2
Този да не бил от латино бандите с татуировките колко народ е "гътнал"!?
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 2
Ревачките за "насилието над жени" могат да започват да се тюхкат. Направо на всеки бял мъж да му слагат по едни белезници преди да излезе , за да може ревачките да се чувстват защитени сред прииждащите чaлми
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 13 Не харесвам 0
Каква покъртителна евроистория....тя му била жена???, но живеели на семейни начала. Значи кое? По избор. Тези "редактори" и "преводачи" ги назначават с конкурс? По тъ.отия?
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 2
алфата някак си напомня на БМВ
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 7 Не харесвам 6
Мила родна еврокартинка
отговор Сигнализирай
Новини