IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Криха ли от народа на САЩ какво е истинското състояние на Джо Байдън?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
знаем знаем
преди 3 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 0
Е нали го гледахме какви ги върши.Все едно някаква неочаквана новина съобщават.И като добавим кашите,които забъркаха демократите с Украйна и тея джендър идеологии,сега Тръмп да се чуди как да ги оправя.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
Хахах никой неможа да скрие от народа на САЩ какво е истинското положение на байде, ТО БЕШЕ ОЧЕВИДНО. Просто кукловодите сеправеха на луди.
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
28
Ром"с
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
Докъде се срина една велика страна ,тя ми напомня Римската империя ..която се разпадна .Да очакваме ли поредната империя да се разпадне..мисля че да,тя вече е апочнал тоз процес ,но той е дългоиграещ. А с Байдан е ясно всичко,той бе що годе адекватен преди изборите им..клана Клинтови го сложиха за президент за да могат да бъде леко и меко ръководен.Байден заплаи Украйна,той изправи ЕС пред разпад,той вкара Тръмп на власт сега....като говоря Байден,имам педвид клана Клинтови.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Байдън беше маймуннка на каишка!
отговор Сигнализирай
26
По-забавното е,
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 4
че състоянието на донолда не е много по-различно, но не го и крият даже, напротив, гордеят се, че плещи несвързани глупости :)
отговор Сигнализирай
25
Допалнение към Къшти
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Само звездички тургате да не разбере Джонката за кое става дума става дума за братята с леко затъмнела кожа и с нюх към вуизането у къшти докат ни нема.. *** оньо нема да излиза я. Само за уеб мое да слезе до смесения магазин *** тва 1 път у седмицата. Айде
отговор Сигнализирай
24
Къштичка у планината
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
На 82 години Джонката що не иде в една къшичка, да си напрай една овощна градинка и да си бичи там по цел ден и да жули медовинк. Къде е тръгнал да се занимава с щуротии.. това треаше да го напрай още преди 10 години, до сега моеше да е направил богата реколта турга една аларма да го подсеща да полива и всичко ша е 6. На Свидня до Своге има хубави бунгалца, убава природа е малко *** *** то и у Штатите ги има, да не мислиш Джонкаа. Айде сас здраве
отговор Сигнализирай
23
Браво!
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Iq 3.14Ама ти наистина си знаеш колко ти е IQ-то!
отговор Сигнализирай
22
Пешо
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
ДРЪт наркоман.
отговор Сигнализирай
Новини