IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Дания първа в ЕС вдигна пенсионната възраст на 70 години


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
пенсионер-ветеран
преди 3 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 4
в ЕСССР вече и от Удвъдното ще Бачкате за Пенционният Фонд и за НЗОК, че едни ора - Яхти трябва да купуват! а в "Беден" Китай, за който Ви Лъжеха, че с по Шепа Ориз на Ден Живеели (интересно как са най-големият Вносител тогава на топ-висококачествено Телешко от Австралия), се Пенционират на 50 за да се радват на Внучетата си - а Вие и Внучена нямате, щото децата Ви - били в ЕдноПолова Връзка, щото така ги Научили ЮдеюМасоните на Шорос в Училище!!
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 4
През лошия социализъм хората излизаха на пенсия на 58 години . Спешно трябва да се махнем от ЕС , те са открили някаква друга биология
отговор Сигнализирай
25
Евролиберал
преди 3 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
Работа, работа, работа до живот! ЕС се нуждае от пари!
отговор Сигнализирай
24
статистик
преди 3 месеца
Харесвам 27 Не харесвам 0
Щом пенсионната възраст е съобразена с продължителността на живота, нас българите би трябвало да ни пенсионират на 45.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Ало, журналистите, ИКОНОМИКАТА Е ВАЖНА ! ПРАКТИКАТА, ПРАКТИКАТА ОПРЕДЕЛЯ УСПЕХИТЕ НА ЕДНА НАЦИЯ, А НЕ РАЗТЯГАНЕТО НА ЛОКУМИ ! ПРОИЗВОДСТВЕНИТЕ УСПЕХИ НА ТРУДОЛЮБИВИТЕ БЪЛГАРИ ТЪРСЯ ДА ВИДЯ ВЪВ ВАШИТЕ ВЕСТНИЦИ ! ДРУГИТЕ НОВИНИ СА ВТОРОСТЕПЕННИ !
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 0
Дания първа май пропадна финансово!
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 0
Аз бих се притеснил, ако шофьора на автобуса в градския транспорт е на 70 години. Че той може да умре на волана.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 4
Съвсем скоро пенсиите ще бъдат премахнати, а пенсионните удръжки ще бъдат преименувани в някакъв вид данък, който данък ще бъде директно окраждан и поделян между няколко политически бо.к.л.у.к.а. Жална ни майка тогава.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
До: анонименВиж как бързо няколко софииски евроатлантически *** са ти маркирали минуси
отговор Сигнализирай
18
емо
преди 3 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 0
тези хора не са наред - имате ли представа, какво представлява човек на 70 години, ако доживее дотогава. нашите политици обаче бодро следват примера на дания и подобни страни, нали това е ес, без много да се замислят.
отговор Сигнализирай
Новини