BGONAIR Live

Зеленски осъди „пълната безнаказаност“ на Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 0
Повече санкции,повече удари! Избирайте!
отговор Сигнализирай
13
Христо Христов
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 0
Няма лошо. Урките сами си го избраха - да си го търпят.
отговор Сигнализирай
12
мак
преди 1 година
Харесвам 23 Не харесвам 1
Тоз се е самозабравил. Какво още иска. От първия ден на войната получава каквото нареди, милиони украинци си живеят в ес, вместо да работят в и за родината, санкциите удариха не само русия, но и ес, а тоя пак недоволен. Престанете да го отразявате, вече разбрахме какъв неблагодарен наглец е.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 0
Нали свалят всички ракети, защо мрънка пак.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 година
Харесвам 28 Не харесвам 0
Пич, това е мир чрез сила, нали така каза Урсулата? Путин го прилага в действие.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 0
Войната на 21 век е друга. Окупирането и завоюването на чужди територии с конвенционално оръжие е почти невъзможно, а Русия не иска да използва ядрено оръжие защото това е руски народ. Русия води война на изтощение, на измор, до такава степен, че Украйна повече да не може да издържа тази война, докато стане готова да се съгласява на всичко, само и само войната да спре, защото вътрешната стабилност се разрушава.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 0
Най-малко 46 души са убити при днешните израелски удари в ивицата Газа, като жертвите в поразеното в град Газа училище, в което са били настанени вътрешно разселени палестинци, вече са 31, съобщиха служители на местните здравни власти, цитирани от Асошиейтед прес. Силите за отбрана на Израел (ЦАХАЛ) обявиха по-рано днес, че тяхна мишена в сградата на въпросното училище са били "терористи на ръководни постове",
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 0
А какво става с контранастъплението? Върнаха ли вече Крим?
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 0
Лаенето на наркозависимото псеее няма край!
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Още нищо не си видял от братята, ибалеб зелен четвии
отговор Сигнализирай
Новини