BGONAIR Live

Зеленски: Никой не е виждал руските мирни предложения


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 1
Нали за това е срещата за да ги видите 6е таnup.
отговор Сигнализирай
14
sandi
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 3
Някой мъдър човек беше казал,че с руснаците не бива да се преговаря. Приемаш им първото предложение,защото следващите са много по-неизгодни, и си задължен да ги приемеш.
отговор Сигнализирай
13
Както и украинските
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 5
Никой не е виждал руските мирни предложения
отговор Сигнализирай
12
дезинформатор
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 2
До: РУСИЯ СА ЛЪЖЦИЯдреното пръжие го дадоха украинците и то при президент Елцин, който всъщност дойде на власт след преврат. Но ако приемем, че всичко е легитимно, то тогава възниква въпроса, а защо НАТО излъга, че няма да се разширява? Не може за едните така, за другите по друг начин. Когато ти ми удариш шамар, аз също съм длъжен да ти ударя.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 16
"Поредната руска измама."Всичко най-важно казано в три думи!
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 2
Мирни преговори не го устройват, хунтата знае, че ще оцелее само с война.
отговор Сигнализирай
9
дезинформатор
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 2
Мишоци, ще получите меморандума, като седнете на масата за преговори. До тогава няма меморандум, за да не оревете света още преди да сте седнали на масата.
отговор Сигнализирай
8
РУСИЯ СА ЛЪЖЦИ
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 17
СЪЩО КАТО РАДЕВ С РЕФЕРЕНДУМА..... ИЗЛЪГАХА УКРАЙНА ДА СИ ДАДАТ ЯДРЕНОТО ОРЪЖИЕ И СЛЕД ТОВА ГИ НАПАДНАХА, ПОДЛО........ ТАКА И РАДЕВ - УЖ ДА ДЕ ОТЛОЖИ ПРИЕМАНЕТО НА ЕВРОТО, И СЛЕД ТОВА ПАК ДА НИ НАПРАВЯТ РОБИ НА РУСИЯ, ДА ГИ ХРАНИМ БЕЗПЛАТНО...
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 2
До: Щерев-Кои са героите, тези които свалиха президента си с праврат и изтребват народа си, тези които не приеха минските и стамбулски споразумения, а предпочетоха войната?
отговор Сигнализирай
6
ДртПрч
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 0
До: Щерев Родът им е руски, Щерев. Защитават само чужди на тях интереси в замяна на обогатяване на управляващата ги хунта. Бананова република.
отговор Сигнализирай
Новини