IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Правителството на Нидерландия се разпада, Вилдерс напусна коалицията


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 3 Не харесвам 0
Още през есента връщат задължителната военна служба в България. Епилираните мамини момченца задния си двор не могат да опасят, па кво остава да пазят фронтовата линия и България. Да ви е честито!
отговор Сигнализирай
7
Dilan Yesilgoz
преди 2 дни
Харесвам 0 Не харесвам 0
Дилян е жена, и няма как да е казала: Шокиран съм. Това е турско/kюрдско женско име. Не е Делян Пеевски. Гледайте ги малко, четете, цъкнете я в един гугъл преди да пейстнете превода.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 4 Не харесвам 1
Няма такава държава Нидерландия!
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 11 Не харесвам 0
Ами че то в Амстердам тъмнокожите са мнозинство вече. В нидерландия да те е страх да си навън след залез слънце.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 19 Не харесвам 0
Това е само началото на края. Навсякъде из Европа управляват безпринципни сглобки от орел рак и щука, с една единствена самоцел.....статуквото да е на власт. Е няма как да стане. Тя Римската империя се е срутила, та какво остава за тази либерална клика която се е възприела за вечна и незаменима.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 4 Не харесвам 8
Какви надежи възлагаха koпейките на Вилдерс, а той продължи да подкрепя Украйна, а за капак и вдигна ветото на България за Шенген! ХАХАХАХ
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 12 Не харесвам 1
Наред е правителството на Тиквата и комунистите БСП :)))
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 11 Не харесвам 1
БРАВО! Върпос на време беше! Тоя компромис, където го направиха, нямаше как да продължи дълго.
отговор Сигнализирай
Новини