IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Мюсюлманският свят се обединява в отговор на ударите на Израел срещу Иран


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
Ангел
преди 1 месец
Харесвам 35 Не харесвам 2
Коя ще е следващата мюсюлманска държава нападната от Израел?
отговор Сигнализирай
52
Абе
преди 1 месец
Харесвам 35 Не харесвам 6
Както се вижда е реално време Иран направи на решето големите израелски градове ликвидирайки самолети летища ген,щаб и сградата на Мосад и пристанището в Хайфа.Израел няма адекватна защита и погрешно изчисли ударите.Такава малка територия гъсто населена няма много шанс.
отговор Сигнализирай
51
РУССКИЙ ОККУПАНТ
преди 1 месец
Харесвам 20 Не харесвам 0
Кого ще жертва Запада - Израел или Украйна ?
отговор Сигнализирай
50
TTT
преди 1 месец
Харесвам 53 Не харесвам 7
Биби помля Сирия , Ливан , терористично избива политически и военни в Иран . Такъв библейски геноцид в Газа .... Целия свят трябва да се обедини срещу тези престъпления против човечеството ... Хуманността не знае религия . Ама явно петрола за Китай и връчване на кранчето имат значение за западната демокрация ....
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 35 Не харесвам 0
До: анонимен 51, Путин мълчи защото помагат на Иран с ПВО вероятно, и Китай трябва да им помогнат ако искат да имат евтин петрол.
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 53 Не харесвам 5
Не ми се вярва ударите да са заради някаква хипотетична ядрена програма, защото тези глупости ги приказват от 1990г, а ядрена бомба няма. Това е оправдание за атака над най-големия доставчик на петрол за Китай. Ще им разбомбят рафинериите и ще спрат. Сега атакуват мними ядрени обекти като оправдание, че бомбят заради ядрената програма, но започнаха да бомбят и рафинерии и накрая ще ударят и кладенците. Всичко е заради конфликта на САЩ с Китай. Израел не произвеждат ракети, всичко е американско.
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 17 Не харесвам 4
Путин що мълчи...интересно....оранжевия донни вече директно заплашва иран
отговор Сигнализирай
46
Пак по опорката?
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
До: до 43: Не се изсилвай. Далече си от истината.
отговор Сигнализирай
45
Малко за политика
преди 1 месец
Харесвам 31 Не харесвам 2
Светът очаква да види какво ще направи Русия. Ще жертва ли още един съюзник? САЩ и сателитите им изобщо не се притесняват да помагат на Израел, въпреки че той в случая е агресор.
отговор Сигнализирай
44
до 43
преди 1 месец
Харесвам 30 Не харесвам 8
Приятел ,ми че то вече цяла България е турска -искупили са Всичката Земя,имоти, болници Навсякъде ! -къде погледнеш все турци и помаци,че и ромите потурчили ! що не показаха преброяването ? -щото ще излезе ,че българи са 2 милиона и то скупчени в големите градове ,повечето баби и дяди .
отговор Сигнализирай
Новини