IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Фридрих Мерц: Израел върши "мръсната работа" на Запада


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
до
преди 4 седмици
Харесвам 2 Не харесвам 1
А исляма не измъчи ли западния свят с войните?Византия изчезна заради тия джихадисти.Къде живеете и защо сте толкова заблудени, западна Европа е следващата за поробване, Париж вече си е на практика заедно с Лондон.
отговор Сигнализирай
25
До: Лидер
преди 4 седмици
Харесвам 1 Не харесвам 1
Хахаха, те дойчовците и на мустакатия късак се радваха, ама довреме Хахаха
отговор Сигнализирай
24
До 21
преди 4 седмици
Харесвам 3 Не харесвам 3
Какви християнски ценности пази Израел бре? Мъчителите на Христос да пазят Неговите ценности? Какъв бяс те гони???
отговор Сигнализирай
23
Лидер
преди 4 седмици
Харесвам 3 Не харесвам 4
МЕРЦ все повече ми харесва. Говори точно в десетките всеки път. Германия най после падна на добър лидер.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 4 седмици
Харесвам 4 Не харесвам 7
Мерц е напълно прав. Светът не може да позволи на изперкала държава Иран да има ядрено оръжие. В лудницата не се раздават калашници и гранати на лудите. И докато останалите държави не правят нищо, Израел върши мръсната работа.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 4 седмици
Харесвам 6 Не харесвам 3
- Мерц, кака мислиш, Бог дали не вижда изцъкленете очички на, убитите от юдейските изверги, малки деца в Газа? Дали всичко извършено не се връща в/у Вас, убийци?
отговор Сигнализирай
20
Гринго
преди 4 седмици
Харесвам 8 Не харесвам 2
Сега това ли са вече новите евроатлантически ценности. Аз аха да науча предните и те ги сменят. Двуличието, двойните стандарти, лицемерието, заграбването и negepacmuяma eстествено са постоянни. Сега след като нарече избиването на стотици хиляди в Газа самозащита, това в Иран аутсорсинг ли ще го нарече ЕС. Ми, чи що се сърдите на Путин тогава, и той счита това което върши за *** работа.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 4 седмици
Харесвам 5 Не харесвам 5
Изрел пази западните ценности както навремето кръстоносците са пазели Византия и западния свят от исляма.Нищо не се е променило .Или ние християните, или те ислямистите..Само предателите на Сорос не го осъзнават, защото са продали душата си за пари на исляма.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 4 седмици
Харесвам 6 Не харесвам 2
Хайл баба Шмеркел :)))))))
отговор Сигнализирай
17
Машалла!
преди 4 седмици
Харесвам 11 Не харесвам 5
Немският нацист подкрепя израелските ционисти. Сатанисти от всички страни, обединявайте се!
отговор Сигнализирай
Новини