IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Путин: Русия предприема мерки за подпомагане на Иран


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

101
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
На русофобите пак Русия е в устата им! Лягат и стават с "любимата" им Русия ! Що тъй бе фоби ?
отговор Сигнализирай
100
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
Израел и САЩ дерибействат в Близкия Изток ,а Русия не е" слънце" да огрее на всякъде ! Европа мълчи ,няма я !
отговор Сигнализирай
99
анонимен
преди 12 часа
Харесвам 5 Не харесвам 4
Колко неуверено и тихо. Русия предприемала мерки за да предприеме подпомагане. Ние чакахме заплахи от ядрени удари, а се оказа че джуджето било наплашено и минало метър. Ето какво означава да си съюзник на Русия. На произвола на съдбата си.
отговор Сигнализирай
98
Истината е:
преди 12 часа
Харесвам 7 Не харесвам 4
Ще им помогне, колкото помогна на Сирия: мезонет за Асад, мезонет и за аятолаха
отговор Сигнализирай
97
XA XA XA
преди 12 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Как бе, ***? Да не сте се научили как се правят дробове?
отговор Сигнализирай
96
Тайни
преди 13 часа
Харесвам 8 Не харесвам 4
Изпраща самолет с памперси за иранската армия, която не можем за е видим 10ти ден
отговор Сигнализирай
95
емо
преди 13 часа
Харесвам 11 Не харесвам 11
Путин за пореден път доказва, че е качествен и предвидим политик, за разлика от непредсказуемия "миротворец" Трамп. Колкото до гинеколожката урсула, патологич-ната русофобка калас и сие, те са срам за ес.
отговор Сигнализирай
94
Войводата
преди 13 часа
Харесвам 3 Не харесвам 6
1. ТРЕТА СВЕТОВНА ВОЙНА 2. Благодаря на всички, които помагат на Иран 3. Искам също така да кажа, че аз не съм безразличен и към страдащите цивилни и от двете страни. 4. Колкото по бързо се възприеме моята идея за бшвшия израел толко по добре 5. Протекторат на оон без право на оръжия всяка религия поема определена част но не като отделни държави Йерусалим ОБЩ 6. И повече няма Обещана земя, защото генетични евреи няма и заради военните престъпления включително мъките на ИСУС
отговор Сигнализирай
93
анонимен
преди 13 часа
Харесвам 5 Не харесвам 5
92
анонимен
преди 13 часа
Харесвам 12 Не харесвам 6
В Близкия изток имало нова държава Бункеристан.
отговор Сигнализирай
Новини