BGONAIR Live

Как Тръмп отново обединява Европа?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
Фен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Днес.бг са велика медия, всеки ден чета за развлечение. Арлекино стил статики, дрън дрън пляс.
отговор Сигнализирай
24
Най-Слабият Президен
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
на Съединените Ашкенази Щати, но поне НаПрави Израел Първи Отново!
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Тръмп тласка ЕС към разпад. САЩ щракват капан за въоръжаване на ЕС и го принуждава да плаща масрафа по войната в Украйна, която започнаха САЩ и Байдън. Ще започнат все по-поляризирани действия от различните членки. Чехия, Източна Германия, Унгария, Полша, вероятно и Испания и Италия ще започнат да се съпротивляват да платят чуждата война. ЕС има много разходи като цяло с увеличените разноски за подпомагане на мигранти. Дългът ще нарасне с много бързо темпове. Тръмп и Ванс ще разбият ЕС.
отговор Сигнализирай
22
корекция на статията
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Как Тръмп отново Обеднява Европа хаха
отговор Сигнализирай
21
Бай Доньо
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
обединява ЕС: еесовците въвеждат напълно нова форма на събиране на собствени за ЕС ресурси - двойни цени на табако и налог на електро отпадъците. Какво означава последното? Ще плащаш, след като изхвърлиш старата си кафемашина и пералня ли? Еесовците се обединяват за събиране на 800 млрд евра за купуване на оръжия от бай Доньо за война срещу Русия ли?
отговор Сигнализирай
20
Българинъ
преди 11 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
"Брюксел отваря касата на Пандора"? Обратно, Вуте, обратно... Поредната измишльотина на Брюксел, за да пълни информационното пространство с "тютюни", "зелени", "емисии", "затопляне", "захлаждане"... Само и само, да не закача най-болезнения и убийствен въпрос - Окупацията и Ислямизацията на Европа. Бързо и сигурно Европа се самоубива.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Днес в сайта публикувахте статията Брюксел отваря касата на Пандора. Статия опровергава твърденията в тази статия. Хаха ха-ха ха-ха ха-ха Добре ли сте? Какви са тези свободни съчинения?
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
ГЕРБ СА АНТИАМЕРИКАНСКА И АНТИЗАПАДНА ПАРТИЯ
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Глупости на търкалета. Като е обединена защо Германия затвори границите си? Защо искат оставката на Урсула? Защо има 4 държави, които отказват да участват във въоръжаване на Украйна? Защо Испания отказва да увеличи 5% вноска от за НАТО? Има разделение по много теми, които касаят ЕС. И това е очевадно.
отговор Сигнализирай
16
русия АГРЕСОР
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 4
До: 12 и ФАШИСТА путин и Тръмп са опасни за бяла Европа!
отговор Сигнализирай
Новини