IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

България получава отстъпки при разселването на мигранти от 2026 г.


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
До: анонимен/9 "Схеми за разселване на мигранти? Тия в Брюксел съвсем изкукаха" - що? а ВИЕ, дет гласувахте за тях, добре ли сте?
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: стига бе/10 "Стопанина не е ок," - как така не сте ок? Нали гласувахте за ес на урсулата? Какво ревеш сега?
отговор Сигнализирай
12
Зевс
преди 2 часа
Харесвам 13 Не харесвам 1
Ние мигранти не сме канили, те само минават през нашата територия на път към обещаните от немската баба мед и масло.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Браво! Всички гласували за ЕС заслужават да имат афроазиатец за комшия, зет и любовник!
отговор Сигнализирай
10
стига бе
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
Значи някой си е поканил едни хора. Но иска да ги настани в определена къща. Стопанина не е ок, но за да може да откаже, трябва да плати на този, които ги е поканил. Тия Урсули тотално изперкаха.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 13 Не харесвам 1
Схеми за разселване на мигранти? Тия в Брюксел съвсем изкукаха. Стадата трябва да се събудят спешно!
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
Защото са малко тарамбуките в ЕС та дайте още. Урсулите са тотално неадекватни. За това говори и Тръмп, но тук писаха - Тръмп плаши. Не, не плаши , а казва какво ще се случи с бялата, цивилизована и християнска Европа. Ако така я караме ще станем халифат. То и без това с тия, които са тук пътя е натам, но така се ускорява.
отговор Сигнализирай
7
VladTepes
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
Редно е Франция да приюти мигранти в своите южни владения Кергелен и Крозе както и Дания да приеме такива в Гренландия. Може да се договори с Норвегия настаняване на Свалбард и Ян Майен както и с Великобритания в бившите китоловни бази на Фолклендски острови и Южна Джорджия.
отговор Сигнализирай
6
долу ес
преди 2 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
Русия нама да превземе скапания ес, но ес се остави да го превземат невъоръжена ***! кога ще стреляте по границите????
отговор Сигнализирай
5
Митко Любопитко
преди 2 часа
Харесвам 13 Не харесвам 0
А солидарно ли ги канехме тез ядрени физици, че ще ги дундуркаме , храним и търпим първосигналните им изблици ?! Дойчовците да си се оправят !
отговор Сигнализирай
Новини