IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Тръмп: САЩ са заловили Мадуро и съпругата му


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

281
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: анонимен 314 След като залови Путин с което ще приключи деветата война за 11 месеца.
отговор Сигнализирай
280
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Абе кога тръмп ще направи военна операция в есср да залови урсула?
отговор Сигнализирай
279
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 5
А бе какъв е обмения курс на рублата към венецуелския боливар. Ха-ха-ха!
отговор Сигнализирай
278
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 5
Венецуела и Мадуро са Коледния подарък на Тръмп от Путин. Ха-ха-ха! Наред е Куба. Ха-ха-ха!
отговор Сигнализирай
277
Абе
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
До: анонимен303 "Добре, че България беше вързана за борда и после насила приета в ЕС и сега в Шенген и всичко, иначе МАФИЯТА която я управлява, щяха да я направят като Венецуела". Ти луд ли си или платен? При всички случаи си скопен. Мафията е в Брюксел, тук са дребни крадци.
отговор Сигнализирай
276
Онази сутрин
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Това е демократично отвличане. Това не е агресия. Вадете чашите "Време е за промяна"
отговор Сигнализирай
275
Р Радевич
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 6
Веднага започнах да помагам със всякакви оръжия на братския венецуелски народ ,НО те ми ги върнаха и казаха че няма да водят война срещу братята си освободители от САЩ !
отговор Сигнализирай
274
Абе
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: Руские *** ! - Значи руските са имали същото право да бият държавиците в задния си двор и вземат ресурсите им. Като им избият руските зъбки - идва другия по-силен и така нататък. Правото на по-силния. Толкоз с демокрацията. Благодаря, че го потвърди. И си прав. Правдата е за слабите. Със силата на правото или с правото на силата? Отговора го виждате и престанете с либералните свинщини.
отговор Сигнализирай
273
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 7
САЩ на бай Дончо знае какво да прави и се цели в истинските терористи по света. Не като фалшивия пазител на мира, който си затваря очите за хилядите избивани цивилни по целия свят, ама на него нали Украйна му виновна. Смешна путиния
отговор Сигнализирай
272
Руские капут !
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 7
И въпреки всичко --По-добре щатска демокрация отколкото ,,рускии мир,, -- измислица на таварищ Путин !
отговор Сигнализирай
Новини