IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Петролната блокада: Куба въвежда извънредни мерки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Да
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 1
Руснаци не могат да защитят саюзниците си. Само им дават празни обещания. И пак САЩ са най-силните. И те определят нещата в света. Имат много активи.
отговор Сигнализирай
11
мисирка
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
Демек, според умниците, геноцида наречен "санкции" не е виновен, а социалния строй!
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 7
Мисирkи проблема на Куба не е лошо управление, а безмилостни санкции и ограничения! Хайде сложете България под подобен режим и гледайте добро управление!
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
Тръмп продава венецуелския нефт на Китай, но срещу пари. Мадуро продаваше нефта срещу оръжие което накрая не му свърши никакава работа. Китай и Русия се набърбълякаха съответно с 20 и 25 милиарда долара кредити дадени на Мадуро, а сега не могат да си върнат паритете, щото Тръмп ги прибира в специална сметка в Катар от която той се разпорежда с нея. Ако венецуела слуша и дава пари, ако не слуша не получава нищо.
отговор Сигнализирай
8
ГЛИСТО ГЛИСТОВ
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 5
МАТУШКАТА ОТ АЗИЯ ЗАЩО НЕ ПОМАГА НА БРАТУШКАТА КУБА..????
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 5
Ох, добре поне че ние българите приехме еврото и можеме да си фащаме самолета събота и неделя да си пиеме кафето в Мадрит, Париш, Милано и Виена.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 8
Еми виновен е комунизма, че САЩ са блокирали Куба, няма петрол, няма ток, вече и болници затварят, комунизма докара кубинците до там, че САЩ да им наложат блокада.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
Кубинците да се молят на Путин да им докара нефт с атомните подводници клас Акула, щото ако тръгне с танкери ще ги арестуват още на средата на Атлантическия океан.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 6
До: анонимен 1 Ами кой доведе кубинците до това положение, естествено че комунизма. Ако не се бяха занимавали с комунизми и социализми през последните 65 години положението на кубинците щеше да бъде съвсем друго.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 2
Островът на свободата?!!!
отговор Сигнализирай
Новини