BGONAIR Live

Путин: Финландия иска да си присвои руски територии


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

81
Българин
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 4
Финландия от 1940-та сън не я хваща, газ пикаят заради няколкото километра руска територия.
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: анонименКак пък реши бре философе, че някой иска да убива, когото и да било. Ненавистта към *** е именно заради това - че от там се се сее смърт...
отговор Сигнализирай
79
Добрият самарянин с
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
За да е ясно - след разгрома на роzzия и нейната безусловна капитулация, ще настъпят сериозни промени по западните и южните
отговор Сигнализирай
78
Добрият самарянин с
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
За да е ясно - след разгрома на роzzия и нейната безусловна капитулация, ще настъпят сериозни промени по западните и южните
отговор Сигнализирай
77
Карелия
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Да направят един референдум и да видим мнението на местните :)
отговор Сигнализирай
76
Империя на злото
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
Пълни глyпости. Кремълското джудже непрекъснато търси поводи за агресия.
отговор Сигнализирай
75
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 8
Яко активирани русофоби на амбразурата.Голяма борба срещу Русия и Путин.Ами сега може да отидете да убивате руснаци в Украйна съвсем спокойно.Даже ще вземате яка пачка ,а не жълтите стотинки тук.Ама никой не отива ,освен двама бунаци дето им останаха кокалите из калта на Украйна.Смешни сте с напъните си ,ама от диваните толкова можете.
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 15
укропитеците така и не разбраха че косовски сценарий няма да има, територията на бившва вече крайна никога не е била някаква отделна държава, беше им дадено местно самоуправление с условия, нарушиха условия и загубиха правото дадено им от рускаото управление да имат местно самоуправление. Сега ще са част от Русия. Колкото до фините, те са колко, нямат и 6 милиона, укропия от 40 милиона стана наполовина и то при положение че ги щадят като руски хора.
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
джуджето 'га яде пирожки, ни рива.
отговор Сигнализирай
72
Х
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 3
дребният побърка света....
отговор Сигнализирай
Новини