BGONAIR Live

Иран предупреди, че може да обогати уран за военни цели, ако бъде атакуван


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
жжж
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ч-а-л-м-и,трепането ви е задължително.Вие сте най-голямото зло на света.Убивате невинни като ги бесите на кранове,разстрелвате протестиращи,убивате с камъни жени на площада,смачкахте народа си,и го върнах в 7-ми век.Задължително е ликвидирането ви!Час по скоро Тръмп да даде заповед,и с Израел да ви довършат.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
Тръмп вместо на трон е на път да седне на отчупен клон.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тези да не са пратили подводници и да изсумтят някой щат,че говорят така?Все пак по данни на "Свободна Европа" имат 34 клас "кило",копия на руските,които е богата да бъдат засечени,но произведени от тях през2021 г.И без ядрено оръжие бая бели могат да направят.Бе всички опоненти на НАТО са се въоръжили с такива с двигатели без витла,тип помпа.Путин бая пара е натрупал.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
Рижия ако продължи да са прай на богоизбран тоя път от САЩ може и нищо да не остане.
отговор Сигнализирай
12
Зозо
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Мдааа, а после в Иран ще изгреят няколко слънца едновременно.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Гъбата на бързата еволюция на Техеран:)))))
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен 9Ако бях щях да те лапна цял:)))))))))
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен 2... Да не си огладнял..
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: дезинтегратор 7Така е, просто няма как да не е така! Вари го, печи го - така е! :)))))))))))
отговор Сигнализирай
7
дезинтегратор
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
Щом казват, че могат да обогатят уран, значи вече са го обогатили. Путин сигурно затова намекна, че войната приключва.
отговор Сигнализирай
Новини