BGONAIR Live

В лагера за военнопленници, където се намират бойците на Путин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Баси пасквила.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
До: СКОТОВЕ, ХАЙВАНИ Интересно какво би мислел ти, ако някой нападне държавата ти, убие твои роднини и приятели, пленят те на фронта и в пленическия лагер те изтезават и тормозят почти до смърт за забавление...дали би обичал онези, които са нападнали страната ти, бомбят цивилни, крадат деца и рушат домове, църкви, театри.... а, в лагера са се гаврили с тебе, унижавали и тормозели почти до смърт за забавление? Аз, бих намразил тези лица, и всички които ги подкрепят, а ти?
отговор Сигнализирай
6
Евродезинформ
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 4
Тече яка системна "информативна" дезинформация по всички евро-линии, за да набият в главите на европейците един ужасяващ образ на руснаците и на техните ръководители, които - бог знае защо - били планирали да нападнат Европа и затова Европа се готви за война с Русия - която впрочем няма нито интерес, нито намерение да напада Европа.
отговор Сигнализирай
5
Голям майтап
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 6
Руснаците беззъби,с по пет зъба в устата с една малка и изостанала Украйна не може да се справят,с НАТО щели да воюват
отговор Сигнализирай
4
Е, и?
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ще ги разменят за пленени украински войници. На война, като на война.
отговор Сигнализирай
3
ето
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 3
"Сега мисля, че все още съм хуманист, освен по отношение на руснаците. Просто не ми пука какво се случва с руснаците.Ако видя гладно малко дете, което умира от глад? Преди, разбира се, бих му помогнал. Сега бих им помогнал, ако не са руснаци."Не ги възприемам като човешки същества. " - ето това и мисленето на укрофашиста. Това беше и отношението им към хирата в Добнас, поради което Русия се намеси.
отговор Сигнализирай
2
СКОТОВЕ, ХАЙВАНИ
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 4
ЖИВЕЯТ В РАША, РОДЕНИ, ОТГЛЕЖДАНИ И ВЪЗПИТАВАНИ ОТ ОЩЕ ПО-ГОЛЕМИ СКОТОВЕ И ХАЙВАНИ...
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 2
Статията е много готина само че е продиктувана от желанието на замираща Великобритания да прави сечено на Русия. Знаейки желанието на Великобритания през ВСВ България да не съществува а това което е останало да бъде подарено на Турция с цел Турция да се бие със СССР някак си никак не им симпатизирам.Обикновените англичани са готини (не всички) но политическите игрички на властта им са нищо повече от адски гнусни и гадни.
отговор Сигнализирай
Новини