IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Украинската армия има истински проблем с нацистите, защо се замита?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

116
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 3
Урок за бъдещето: не бива да се създават изкуствени държави ето как завършва това: Украйна, Израел не бива да се прави така. Естественият исторически подбор е създал и утвърдил реалните държави, те, разбира се, могат да се обединяват в съюзи и подобни, но не бива да се създават нови изкуствени държави, това е като намеса в генетичния код, излишно и ненужно за никого, само пречи на мира и създава проблеми.
отговор Сигнализирай
115
дo Забелязал
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Пак ли си дишал лепило?
отговор Сигнализирай
114
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 10
Истинските нацисти са в Министерски съвет. Долу Румен Радев нациста! Долу разбойниците от ПБ! Дролни кромунисти! Съсипахте България за отрицателно време. Никой не издържа повече. Анатема! Или се коригирайте, или вземаме тоягите. ТОЯГИТЕ!
отговор Сигнализирай
113
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 12 Не харесвам 4
с 2 думи, Путин е бил прав през последните 4 години. Туше, шах и мат на всички
отговор Сигнализирай
112
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
чичага, поне се научи, че не е хрусчов :) има напредък
отговор Сигнализирай
111
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: Гаварит Москва да и пияните умници са сложили произволен псевдоним за автор и редактирането на оригиналния материал се е приключило със изтриването на цитираните в него източници, та сега нарочената за авторка ше и звънят непознати номера
отговор Сигнализирай
110
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 5
Сталин е виновен, че не унищожи бандеровците, а ги прати в Гулаг. Хрушчов веднага ги освободи и ето сега синовете и внуците им закърмени с нацизма овладява властта в КИЕВ.НАГЛОсаксите от 70г са в Украйна и подготвиха тази кървава баня на СЛАВЯНИ.
отговор Сигнализирай
109
До 79 какво лошо има
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 2
Ли?Нищо просто ще те обяви за *** и ще те прати в лагер ако не си им полезен като роб покрай теб може и семейството ти да замине но пък ще се чувстваш полезно като портфейл и абажур за лампа и то в добрия случай щото може просто да те парфюмират с циклон, абе все хубави неща
отговор Сигнализирай
108
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 4
Украйна ще загуби още територии, ако не се съгласи със списъка с искания на Москва
отговор Сигнализирай
107
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 7
Заявленията приключиха: Русия прекратява преговорите с убийците на деца
отговор Сигнализирай
Новини