BGONAIR Live

Младите в Европа харесват демокрацията, но виждат по-малко перспективи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
анонимен
преди 1 минута
Харесвам 0 Не харесвам 0
99% от младите хора нямат идея какво означава демокрация и как се различава тя от охлокрацията. Нито знаят защо до преди САЩ, популярните избори са се смятали за анти-демократични. Нито имат идея за ролята на демокрацията в сложните системи на управление като република. Те знаят само каквото им казват по телевизията "Ние сме велика нация! Секс, кисело млеко и демокрация!".
отговор Сигнализирай
8
Дрън
преди 46 минути
Харесвам 3 Не харесвам 2
Демокрацията е свобода, а свободата, по някаква капиталистическа причина значи, по - малко перспективи. Няма значение какво можеш, а колко пари имаш, Капитализм.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 49 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Като зяпат по цял ден в Ютюб и Инстаграм все по-малко перспективи ще виждат
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 50 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ба.и оср...я политолог.Та нали това дето е казал не е точно демокрация.А робство.Б...к
отговор Сигнализирай
5
тръне
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
да започват да гледат краставици, домате и череши
отговор Сигнализирай
4
решение
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 1
ами да ходят в ссср там плащат много добре особено ако отидат на фрона
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
Къде в Европа има демокрация веТъпаци? Урсулски фашизъм, по-лош от съветския комунизъм.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: анонимен съжалявам за тежкия живот, който си имал и че си завършил като абсолютен неудачник.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 1
кой не скача е червен кой не скача е червен. вие победихте, ние спечелихме. времето е наше. ей ви сега време, евро, демокрация, почивчици в гърция и т.н. и заемчета до откат, бизнесмени, катастрофи, хазарт, наркотици, чужди вериги и банки, приватизация, разруха. и много много тоалетна хартия и банани. за всяка глава добитъконаселение по една чепка банани. демократични разбира се.
отговор Сигнализирай
Новини