IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Шпионски скандал ала Студената война


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

165
мамончо
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Кат Русия няма втора на света!!!Русия ще пребъде,за разлика от педаругите хамерикански *** пишещи тук!!!
отговор Сигнализирай
164
KGB
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Тиа са ***! Били са ги разследвали години преди да ги арестуват! И децата знаят, че шпионите след като се разкрият не се арестуват а само се "локализират". Сега ще им пратат други. Не може да са толкова *** янките да разкрият шпиони и после да го арестуват. Има нещо друго в играта, ама нова никой не знае - ролята на плебса е да чете новината, да се дзвери и коментира. Които са я пуснали тая новина имат нужда хората сега да мислят и се занимават с това а не с нещо друго. Дерзайте!
отговор Сигнализирай
163
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Американската пропаганда почва да бълва яко лъжи за да отклони вниманието от истинските проблеми.Света разбра че те сами си извършиха атентатите от 9/11 те създадоха Алкайда войната против измисленият оттях световен тероризъм е ИЗМАМА!Истината винаги излиза наяве.Долу сАЩ туморът на човечеството!Да живее свободният нормален свят!
отговор Сигнализирай
162
Стафан
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Дреме ми на мене за шпионки и лимонки...Няма какво да се яде!
отговор Сигнализирай
161
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
ДО 130 -ДА ТЕ СВЕТНЕМ И НИЕ ,ЧЕ ДОСТА ДЪРЖАВИ СА ВОЮВАЛИ С/У ОТОМАНИТЕ/ТУК ТИ ПИША 6 ЗА ТОЧНИЯ ИЗРАЗ "ОТОМАНСКАТА ИМПЕРИЯ", Т.К. ОТОМАНИТЕ ПРЕВЗЕМАТ В ОНИЯ ВРЕМЕНА И КОНСТАНТИНОПОЛ/, НО НИКОЙ ОТ ТЯХ НЕ Е ВОЮВАЛ ЗАРАД НАС. А ЗА КАКВИ "СЛАВЯНСКИ ПРОСТОТИИ " ПИШЕШ-НЕ Е ЯСНО
отговор Сигнализирай
160
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Русия с шепа чеченци не може да се оправи, а тръгнала света да оправя.
отговор Сигнализирай
159
Русия Ванка ще ...
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
Към "150"Ами стари идеи - стари технологии, бе брат. Рашките се завърнаха някъде в миналото.
отговор Сигнализирай
158
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Русия ще пребъде! САЩ скоро няма да съществува! За радост на всички честни хора по света.
отговор Сигнализирай
157
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Глупости на търкалета... САЩ забелязаха, че напрежението в държавата им се засилва и нещата вървят към логичен завършек - разпадане на Щатите (двете Дакоти вече обявяваха независимост, а не са единствени с такива желания). А какво обединява? Ами намирането на враг. И тъй като в САЩ все още битува същата система, която битуваше и у нас преди 20 години, руснаците се демонизират непрестанно и... най-логично е да бъдат обявени за поредния враг с цел обединение на разединеното население.
отговор Сигнализирай
156
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
що ли си мисла, че в наши дни в америка можеш да бъдеш олепен за всичко, даже и грам представа да си нямаш за какво...
отговор Сигнализирай
Новини