BGONAIR Live

Протестират с коли с българска регистрация в Скопие


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
АТИЛА
преди 15 години
Харесвам 31 Не харесвам 9
Фиромци Защо не си вземете коли с Шумадийска Сърбо Цървулска регистрация ?Так ще ви излезе по евтин и кратък пътя към заличаване но измислената ви руско-сръбска славяно-албанска държавица Казах !!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 47 Не харесвам 3
защо ли още води жалкото си съществуване тая ещастна сбирщина(македония)
отговор Сигнализирай
Новини