IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Цецо Шестака лъже!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

291
марти
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Ще се АКТИВИЗАИРА,ама те чака да се понаучиш да пишеш правилно това,което искаш да кажеш и...тогава ги почва!
отговор Сигнализирай
290
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 10
Червена ***.. как смърди тука... на соц. партенки и домашна ракия. Дреме ми за образованието и пенсиите, с едното приключих, за другото ми е рано, искам си магистралите, а *** да умират :))))
отговор Сигнализирай
289
уелския принц
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
до данДане би Румбата да е гонил тия дето отвличат?С тях се занимава професионалното ръководство на МВР-Петър Димитров/сегашен зам.Цецов министър, а тогава главен секретар/най високата професионална длъжност/.И как си представяш Министърът на вътр.работи да каже на професионалните полицаи-недейте ги хваща тия бандити и т.н.Нали същите и сега са на работа/а шефовете на половината окръжни дирекции са в парламента от ГЕРБ
отговор Сигнализирай
288
5-6
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
287
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
какво се чудиш, това Боко го прави от 10 години, още когато Царя го нзаначи като верен негов човек на поста главен секретар , без Боко да има един работен ден в МВР ! Пълен амтьор, но верен на царя беше посатвен на върха на МВР само да пази тила на Сакса. Той 4 години това преавеше - хвалеше се с недоказани и нестанали разкрития на престъпления. По него време София беше като Чикаго от 30-те години, по няколко убииства на месец. Боко нито едно не разкри. Но се хвалеше по всички телезвизии колко много работи.
отговор Сигнализирай
286
марти
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Абе и аз като Dan чакам едни тука приказки от 5-6,ама то май ще си остана само с чакането?Те малко неговите приказки са като ника му,ей така пет за четири,да си почеше...езичето!
отговор Сигнализирай
285
БОЙ БОР
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Цецо Шестака лъже!МИ ЩЕ ЛЪЖЕ Я ЗА ТОВА МУ СЕ ПЛАЩА И АПАРТАМЕНТИ ДАЖЕ МУ СЕ ДАВАТ
отговор Сигнализирай
284
ТЪП КОМУНИСТ...
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
...И ПИЯНИЦА...., РАБОТЕЩ ,САМО С "ФИНАНСОВО ИНТЕРЕСНИ ЛИЦА"!
отговор Сигнализирай
283
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Цецо "Голото Дупе" Цветанов нема ли да се активизаира да прави акции с нежни имена. Айде, че пак ще го подпукат откъде е откраднал половин милион за апартаменти и къщи.
отговор Сигнализирай
282
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Пашата Вика Бойко Пашата Вика Бойко Пашата Вика Бойко Стари бизнес партньори са мин. председателя и дееца от СИК г-н Пашата. И с Алексей Петров /Октопода/ е бил ортак Борисов. Абе къде има бандит не го е пропуснал да се сдружат, със СИК са правели цигари нелегално през 94-96 година, даже фирмата им е разследвана за контрабанда.
отговор Сигнализирай
Новини