Тази неделя в "Гласът на България", от 20.00 ч. по bTV, Любо Киров ще се постави на мястото на участник в шоуто и съвсем нарочно ще провери какво е да излезеш на сцената при пълна тишина и да пееш на обърнати с гръб столове. Той ще приеме предизвикателството, отправено му от останалите треньори, и подканен от публиката ще стъпи на сцената с един от големите си хитове.
От своя страна, колегите му ще се наговорят да не се обръщат почти до края на изпълнението му, а дали ще го направят и ако да – по какъв начин, зрителите ще разберат на финала на неочакваното участие. Емоциите ще са силни и за Любо, и за останалите треньорите, а и за всички в залата и пред екраните, и ще стане ясно, че да си участник в шоуто не е никак лесно. След експеримента Любо Киров ще подчертае и колко важна е ролята на публиката за един изпълнител.
И в новия епизод няма да липсват зашеметяващи кандидати с гласове, които завладяват от сцената за миг и остават дълго в съзнанието, предават емоцията и карат журито да се бори за тях.
"Имаш глас като камбанка" ще каже Галена на един от участниците, който ще я накара да се обърне с насълзени очи. Любо Киров също няма да скрие сълзите си от вълнение, при изпълнението на незрящото момиче с кристален глас.
Бесарабски българин пък ще демонстрира изключително висока класа с песен и сценично присъствие и ще заяви любовта си към България от голямата сцена на шоуто. Ексцентрична певица и нейната арфа, която дори си има име - Джордж, ще разкаже вълшебна „приказка за арфа“, която без съмнение ще докосне сърцата. Изключително подготвена певица, толкова дълбоко ще се потопи в песента, че няма да повярва на очите си, когато ги отвори и види какво е предизвикала с гласа си. Нестандартно поднесена комбинация от опера и поп буквално ще изуми треньорите, а участник от Индонезия ще им "скрие шапката" с фалцета, който постига с неочаквана лекота. Симпатяга-градинар от оркестър "Парламент" - най-оборотния в Европа, както той сам ще поясни, ще завладее и голямата сцена на шоуто, след стотици изнесени концерти по света и у нас.

Урановата треска, за която никой не говори
Nissan продаде централата си в Йокохама за 630 млн. долара
ЕС готви ново затягане на критериите за визи за руски граждани
Азиатските пазари приключиха сесията на зелено
Могат ли инвеститорите да монетизират излишната енергия от възобновяеми източници
Германската индустрия успя да се зарадва само на частично възстановяване
Евро или лева: Плащане и ресто на Нова година и през януари 2026 г.
Топ модели смартфони с 0% лихва през ноември от A1
Иво Сиромахов: Нормални ли сте да каните Максим Стависки и да му посветите турнир
Разходната част в бюджета е много голяма и ще има тежки последствия
"Да, България" с остри критики към Бюджет 2026 и Борисов
Борисов: Искат да сложат Пеевски при мен, въобще не ми пука
Ламин Ямал разкри бъдещето си в Барса
Стефка е в миналото: Весела Лечева се подписа на стената на олимпийците в МОК
Кипър полудя след историческата победа на Пафос
Всички резултата и класирания в НХЛ
България го закъса: Съдбовно решение за Карлос Насар
Лука спечели дуела с Уемби, а Лейкърс продължи с победите
Гледайте Made in EU с участието на Герасим Георгиев – Геро и Иван Бърнев от 21 ноември в кината
Изберете магическо кълбо и вижте какво ви очаква
Пълнени чушки със сирене и леща
5 сутрешни навика, които променят фигурата (и настроението) ви
Четящите хора са 10 пъти по-щастливи от другите
Овесени кексчета с ягоди и крема сирене
Хороскоп за 7 ноември 2025
Спипаха млад варненец с кокаин
Билетът, който ще се продава от шофьорите на автобуси във Варна, ще е по-скъп
Бойко Борисов: Никога не лъжа!
Валидират марка, посветена на кораба "Св. св. Кирил и Методий" във Варна
Цигарите поскъпват от началото на 2026 г.
На Земята започнаха силни магнитни бури
Две мощни светкавици удариха повърхността на Луната
Гигантска ударна вълна се разпространява през Млечния път
Опасна ли е за Земята черната дупка Gaia BH1
Как да пробудим съзнанието си
В САЩ откриха, че човешкото сърце е способно на самовъзстановяване