IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

80% от предприемачите недоволни от знанието на младите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
параграф 22
преди 11 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Че как ще са доволни българските биячи,пардон,"предприемачи,като те разбират от бухалки,кражби,мошеничества,лъжи и други подобни ценности,които са изучили в престижните милиционерски и спортни университети,а точно такива специалности в университетите няма.А за роби,които да им работят без пари,не са им необходими университети.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
А тези предприемачи, които са недоволни, работят ли заедно с университетите, с техникумите или просто са си недоволни?
отговор Сигнализирай
3
Името
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
По принцип не обичам да се връщам на зад, нещо като не ми дойде от воле, обаче се сетих точно коментара по-повод тва клипче. Това което искам да кажа гласи: "На този чичо мога да му позволя евентуално да предприеме избърсването на *ъза ми след като из*ера минимим литър литър и половина диария..."
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
80% от тези предприемачи са, дскуманизки милиционери, получили по един партиен куфар. Който е работил при такива некадърници знае за какво става въпрос. Нащи ора им прокарват закони и наредбички, а първенютата-бизнесмяни се отчитат подобаващо.
отговор Сигнализирай
1
ха-ха-ха
преди 11 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Нормално,че така говорят като се има предвид, че четох скоро статистика, че 80% от т.н. български предприемачи нямат образование. Както казва девиза на българското предприемачество - не ни давайте акъл, а ни давайте пари.
отговор Сигнализирай
Новини