IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов: "Блумбърг" постави София на първо място по ръст на икономиката


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Какво първо място бе, когато 22 процента от българите 1 500 000 живеят с под 200 лева на месец!
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
ако смятат за икономика собствените си гуши значи знаем намеренията им за попълване през годината
отговор Сигнализирай
20
dr. M. Mihneva
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
' Пеевски медии: Борисов, Доган и Пеевски са разследвани за пране на пари в Лихтенщайн! '
отговор Сигнализирай
19
МАНИПУЛАЦИЯ
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Тия медии, как само манипулират хората. Още малко, гладния ще се почувства сит от тая статия.Ако беше толкова розово, българите нямаше толкова масово да имигрират.
отговор Сигнализирай
18
Катето
преди 9 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Сега е момента, отделете София от България .Направете я ЦАРСТВО.Бойко цар, Цветанов негов първи шут .Да миряса най-сетне болния футболист, некадърния охранител, нашето слънце.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Българските емигранти са внесли у нас повече пари от чуждестранните инвеститори през август. Това сочат оповестените вчера данни на БНБ. От преводи на гурбетчиите през месеца са постъпили 62.1 млн. евро. Чуждите инвестиции са едва 46.9 млн. евро.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
Във всяко издание на информационна агенция има страници за бизнес и икономика, както и страница с вицове. Когато са една до друга е допустимо да сбъркаш и да се информираш за икономиката от страницата с вицовете.
отговор Сигнализирай
15
Гневен българин
преди 9 години
Харесвам 24 Не харесвам 3
Този *** и от това ли взе да разбира? Най-лесно е да познаеш кога и дали един човек е интелигентен по неговото мълчание.Няма нищо срамно в това да не знаеш някоя подробност,дата или да не си вещ в дадена тема,но този,който от малък бил търчал с филията в ръката "разбира всичко" и се оказа капацитет номер 1 в страната,независимо дали става дума за електроника,астрономия или химия.Как пък "случихме на толкова рядко умен" министър-председател? По постоянното му плямпане ще го познаете,че е ***.
отговор Сигнализирай
14
класациа
преди 9 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Тиквите в парламента са на челно място в София!!!!!!
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
Той просто се присмива над всички....
отговор Сигнализирай
Новини