BGONAIR Live

Орешарски призна: Кризата дойде


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
електрожениста
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Тва ми приличаше както стана и контингента от Ирак уж нямаше да връщаме и ще продължаваме ама Барака спечели и ния веднага -връщаме !!!МИ НАЛИ НЯМАШЕ КРИЗА И ТЯ БИЛА САМО В АМЕРИКА-НЯМАЛО ЗА КВО ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАМЕ ??????????ВАЩА мама и на тебе Г-Н ОРЕШАРСКИ ЛЪЖЛЬО ДОЛЕН
отговор Сигнализирай
1
pl
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
А каде е ония Смърф СерГей Станишев които разправяше че нямало да има криза и разни др. глупости , сега ако имаше достойнство това жалко подобие на човек щеше да напусне управлението.
отговор Сигнализирай
Новини