IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Хотелиери: Имаме недостиг на служители над 50%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

57
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Робе търсят.
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Аз съм категорично против да се пълним с всякаква *** щото хотелиерите нямали робе. Като искат бангладешци да си направят хотела в Бангладеш.
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: До ТомаЗначи фалирай и умирай.******к!
отговор Сигнализирай
54
ПЕРНИК
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
Не трябва да се допуска този Натиск върху Държавата . Ще ви дам Пример - Пернишкия ВУЗ е Валидиран като Висш Университет от Народното Събрание - ГЕРБ . Сградите са Празни - няма Студенти - Вкарват Наркотици и Африканци в ЕС .
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
Сърдечно пожелавам българските хотелиери да фалират и да станат чистачи в Гърция и Турция. И тази година няма да посетя български хотел, къща за гости и тем подобни извращения.
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: Булгарише Не е само у нас, навсякъде е така.
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
До 44, 96та запознах в туризма. Хванах последните истински туристи в България. След това се появиха такива изпадняци като теб, които НИЩО не разбирате от туризъм. Писанията ти те издават, че си поредния дриплью, който хотел е виждал само на картинка.Ти и подобните на теб съсипахте туризма! Ти и такива като теб изгонихте читавите хора! Ти и такива като теб задлужавате да фалирате! ТИ и такива като теб фалирате напълно заслужено! Поредния непрокопсаник с мнение си и нищо повече!
отговор Сигнализирай
50
Булгарише
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Бизнесменише. У нас на преступниците бикаме-бизнесмени, На чук У ндури -ВИП , на Де Биле викаме - политици и така
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 0
Тея алчни *** ще докарат и извънземни само и само да не плащат сносни заплати. Бойкот!
отговор Сигнализирай
48
Тошко Африкански
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
Абе, кат не ви харесва тука, отивайте да строите хотели у Сицилия
отговор Сигнализирай
Новини