Крисчън Бейл винаги е бил един от актьорите с най-енигматично и нетрадиционно излъчване. Скоро последният Батман ще се появи в два нови филма - криминалната драма „American Hustle", в която си партнира с Брадли Купър и Ейми Адамс и в трилъра „Out of the Furnace", където играе със Зое Салдана и Кейси Афлек. По този повод две списания слагат загадъчния Бейл на своите корици през декември. Това са изданията Details и Variety.
Силното присъствие на Крисчън винаги изпълва с възхищение феновете му. Той неслучайно е един от актьорите, които нямат нужда от реклама.
Някои кинокритици дори смятат, че 39-годишният Крисчън е един от най-добрите актьори на своето поколение, но без да има никакъв интерес към славата. Той е елегантен, висок и красив, но често играе физически непривлекателни персонажи (подобно на Шон Пен и Хоакин Финикс), сякаш за да прикрие визията си.
Освен това той е и един от актьорите, които най-ревностно пазят личния си живот от медиите. В момента знаменитият британец снима епоса на Ридли Скот "Exodus", в който играе Мойсей и затова е с брада.
А ето и няколко акцента от интервютата с Крисчън за Details:
За това как точно си избира ролите:
"Гледам различни страни, а не цялата картина, ако трябва да бъда честен. По принцип съм непоследователен. Понякога се спирам на една роля заради характера на героя, друг път е заради режисьора, понякога ме грабва сценарият, а понякога и трите накуп. Случвало се е да приема дадена роля просто защото се налага да работя или защото ми се прави нещо. Като погледна назад към филмите, които съм направил, имало е най-разнообразни причини да поема въпросните роли. Никога не са били едни и същи."
За това, че актьорската професия все пак е част от бизнес машината на Холивуд:
"Аз съм ужасен бизнесмен. Нямам никаква идея как мога „да продам" добре даден филм. Не знам защо хората гледат някои лоши филми, а пропускат други, които са много добри. Трудно е човек да се чувства творец в една сфера, където бизнесът е от толкова първостепенно значение. Все пак в киното има твърде много креативност, така че не може да бъде като всеки друг бизнес."
За това, че Бен Афлек ще поеме ролята на Батман в следващия филм за човека-прилеп – нещо, на което феновете реагираха доста зле онлайн:
"В интернет няма средно положение – там има само екстремни усещания. Или те обожават, или те ненавиждат. Знам, че Бен се съмнява дали не е било по-добре да откаже ролята, но не трябва да прекарва и една минута в притеснения по тази тема. Сигурен съм, че ще се справи блестящо!"
Вижте снимките на Крсичън за изданията в галерията на Tialoto.bg

Как се намалява потреблението на ток с видеонаблюдение
Renault и Thales ще произвеждат дронове камикадзе във Франция
Уорш е в капана между Тръмп и залозите на облигационния пазар за повишение на лихвите
Тръмп: Сирия ще се справи по-добре от Израел с озаптяването на „Хизбула“
Фон дер Лайен: Време е за промяна в достъпа на децата до социалните мрежи
Прогноза: Жилищният пазар у нас ще превключи на по-висока скорост през есента
Слави Трифонов към Демерджиев за "Петрохан": Искам отговори, а не оправдания
Луната в Лъв носи неочакван късмет на тези 4 зодии на 17 юни 2026 г.
Силна градушка и интензивни валежи удариха няколко района в България
Георги Ганев: Касовият дефицит от 3,4% е сериозен, но не е катастрофа
Босненска медия: Левски е най-тежкият възможен съперник за Борац в Шампионската лига
Шеметен трансфер! ЦСКА вади 500 000 евро за халф с големи успехи
ЦСКА не бърза със селекцията: Петър Витанов обясни защо червените все още не привличат нови попълнения
Всички победи на Борац Баня Лука в Европа: пълната история на съперника на Левски в турнирите на УЕФА
Официално: Аморим пое Милан
Кои са звездите на Борац Баня Лука? Голмайстор, национали и лидери в състава на съперника на Левски
5 мързеливи тренировки, докато сте на почивка
ИГРА: Участвайте и можете да спечелите билети за PAW PatrolTM Live! “The Great Pirate Adventure”
Дневен хороскоп за 17 юни, сряда
Хубави промени за 6 зодии до края на юни
Ярки цветове и десени за лято 2026 в колекцията на Dries Van Noten (+Снимки)
Защо много хора се чувстват по-уверени в тялото си след 40
Българските и унгарските депутати с най-високи заплати в ЕС спрямо минималната заплата
Много българи излетяха в Космоса с акциите на "Спейс Екс", но скоро ще се приземят
Икономист: Българите обедняха наполовина
ЕС изостава в надпреварата за изкуствен интелект заради собствените си регулации
Евростат: България е на пето място в ЕС по предотвратима смъртност
Гърция и Турция в нов спор за тръби към България
Дърветата ще поглъщат все по-малко въглерод в бъдеще
Сканиране на сърцето може да предскаже риска от рак години преди диагнозата
Ядрен часовник е използван за изучаване на свойствата на тъмната материя
Успешен старт за китайската ракета „Чанджън-3Б“ със сателит „Шъдзиен-31“
Astrobotic представи масивния лунен модул Griffin, който ще се отправи към Луната
Dragon на SpaceX се завърна натоварена с научни експерименти от МКС