Ума Търман най-после реагира на упоритите слухове, свързани с предполагаемата й любовна афера с Куентин Тарантино, съобщава сайта Non Stop People, позовавайки се на изявление на звездата пред VS Magazine. Но вместо веднъж завинаги да сложи точка, тя просто предпочете да припомни, че близостта й с режисьора винаги е предизвиквала приказки.
44-годишната Търман е все така красива, дори повече, отколкото при дебюта й през 1988. Забелязана бързо от режисьора визионер Куентин Тарантино, двамата формират забележителен тандем в три големи продукции: "Убий Бил" (първа и втора част) и "Криминале". Той я нарича своя муза. Още тогава твърде явната близост, която демонстрират, поражда слухове за връзка помежду им.
Едва сега, през 2014 г., актрисата реши да наруши мълчанието, което не изглежда да е табу за самата нея. Защо точно сега?
Защото кулоарните клюки станаха много по-настойчиви отпреди. Множество свидетели са ги виждали заедно в последно време, а и те самите изобщо не правят опити да крият близостта си. Като към това се прибави и фактът, че наскоро блондинката се раздели с годеника си, клюката стана много по-солидна от просто предположение.
Според повечето медии отношенията им са преминали на ново ниво. Те определено изглеждаха близки, докато позираха за фотографи и фенове на кинофестивала в Кан през май. Тогава се говореше, че са наели заедно вила в Южна Франция.
"Разговаряхме за тези слухове с г-н Тарантино миналата нощ. Той ми се ядоса, че не съм му се обадила по-рано, казвайки, че "според вестниците ние всъщност сме женени", след което започна да се смее истерично", заявява актрисата пред VS Magazine.
"Отношенията между нас са такива, каквито са били винаги. Хората се намират на приказки, това е всичко", добавя тя.
Така, без да упреква медиите за техните предположения, Ума не признава, че има връзка с 51-годишния режисьор.
Във всеки случай Търман няма да играе в бъдещия филм на режисьора "The Hateful Eight". В уестърна, чиито снимки са насрочени за началото на 2015 г., участват няколко актьори, които открай време са абонирани за кастинга на Тарантино: Самюел Джаксън, Кърт Ръсел, Денис Меночет, Майкъл Медсън, Брус Дърн и Тим Рот.
Макар и все още да е във фаза на проект, филмът стана обект на злонамерен опит за реклама, след като сценарият на Тарантино беше откраднат и пуснат в интернет от американския сайт Gawker Media.
(БТА)
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
T&E: ЕС трябва да накара компаниите да направят по-екологични своите автопаркове
Реформите за поверителността на ЕС стартират с проблеми и разногласия
Уолър от Фед: Решението за лихвите през март зависи от пазара на труда
Танкер с индийски горива тества новите санкции на ЕС за руския петрол Русия
Радослав Димитров: При картовите плащания ръстът ще е 15%
Шефът на Lamborghini: Замразяваме електрификацията заради слабото търсене
Мария Захарова обвини Лондон в заличаване на следи по случая "Епстийн"
Киселова ще бъде призована да свидетелства по делото срещу Петър Илиев
Риба, супа и шоколад: Най-странните закуски по света
Служебното правителство смени всички областни управители
Треньорът на "Лудогорец" след загубата от "Ботев" (Пд): Играхме под нашите стандарти
Стоил Моллов: Пленумът трябва да се произнесе за оставането на Сарафов
Фиорентина засили Божинов и Пиза към Серия Б
Става напечено! Как ще се развие битката за титлата на България?
Радослав Росенов тръгна с победа на купа "Странджа"
ЦСКА гони още един футболист в последния момент
Линдзи Вон: Бях близо до ампутация
Режимът на Левски: Всичко или никога
Дневен хороскоп за 24 февруари, вторник
Защо плачем на сериали и защо това всъщност ни помага
Нискокалорични палачинки без мазнини и без захар
Специалист по диетика: Внимавайте с фъстъците, крият риск от рак на черния дроб
5 причини за постоянно подутия корем
Тоалетите на 79‑ата церемония BAFTA (+Снимки)
Без следа от изчезналите рибари
Четири спортни обекта във Варна ще работят на 3 март
Има ли значение цветът на антифриза
Във Варна търсят нов шеф на общинската собственост
Гюров смени всички областни управители в България, полицай е новият губернатор на Варна
Полярният ни кораб акостира в Аржентина
Откриха най-мощния лазер във Вселената, 100 000 пъти по-ярък от звезда
В Панама откриха гробница на мистериозен владетел, пълна със златни артефакти
Клетъчна „суперсила“: Ето защо хората с рижа коса и птиците с оранжеви пера са специални
Китай има нов AI: Той ще управлява роботи
Енцелад изпрати електромагнитни вълни към Сатурн
За първи път: James Webb видя полярни сияния в атмосферата на Уран