BGONAIR Live

Деси Слава се раздели с "Пайнер"

Фолкпевицата обяви раздялата в социалните мрежи

Снимка: Facebook/DesiSlava

Снимка: Facebook/DesiSlava

Фолкпевицата Деси Слава официално се раздели с продуцентите си от "Пайнер". Тя сама сподели новината в социалните мрежи.

"Скъпи приятели, искам официално да ви информирам, че вече не съм част от фирма “Пайнер”. Реших да продължа напред сама! Изказвам своята благодарност към целия екип на фирмата за работата ни през изминалите 5 години! Сега, повече от всякога, ще имам нужда от вашата подкрепа, която надявам се, ще оправдая с много нови и хубави проекти! Обичам Ви!", написа изпълнителката.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата